Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben kellene változzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben kellene változzak?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, soha nem volt még barátnőm. Amikor lehetett volna akkor sem én nyomultam hanem a csajok rám (2 alkalommal) de nagyon buták voltak úgyhogy inkább nem kellett. Nem tudom hogyan kell elkezdeni egy kapcsolatot vagy hogy hogyan nyomuljak valakire. Nem tudom felmérni hogy a lánynak szimpatikus vagyok e vagy inkább csak közömbös. Nem merek nyomulni egy csajra mert félek hogy csak szánalmasnak tart. A baráti körömben mindenkinek van barátnője és lassan már szégyellek kijárni velük, emiatt még visszafogottabbá válok.
2014. aug. 9. 17:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Van pár felesleges kiló rajtam, emiatt önértékelési zavarom van. Ha egy új lány a társaságban van elkezdek izzadni és nem merek megszólalni.
2014. aug. 9. 17:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy biztos, ne szégyelld, hogy nincs barátnőd. Ez hülyeség... A szánalmasnak tart részt, azt is felejtsd el, nekem is volt már olyan, hogy valakit úgy akartam lekapni, hogy ő igazából nem akarta, és nem történt semmi, megmondta, hogy ez sztornó és ennyi volt. Se szánalmas nem voltam, talán egy kicsit volt ciki a dolog, de 10-15 perc után már ő se emlékezett rá :D Szóval nyugodtan merj lépni!
2014. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok, csak lany. Tanácsot nem igazán tudok adni, viszont igaza van az elsőnek ne érezd ezt cikinek, lehet hogy sokat kell varnod egy lányra de biztos Megéri :) es az hogy zavarban vagy egy lany társaságában azon csak annyit tudsz változtatni (eleinte) hogy gondolj arra hogy o is pont ugyan olyan ember mint te, semmiben sem tobb vagy kevesebb nalad. Es azzal ha zavarban vagy es csendben vagy vegig azzal csak azt ered el hogy miutan elkoszonsz a lánytól elkezdesz azon agyalni hogy oh basszus mennyi mindent mondhattam volna, milyen jo lett volna vele errol beszelni. Stb... Es ez nagyon nem jo..:P elj a pillanatnak es használd ki ! Inkabb legyen egy ciki élményed mint hogy utana azon idegeskedj hogy akkor miert nem mertem megtenni bizonyos dolgokat :)
2014. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!