Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valtozzak meg?

Figyelt kérdés
Az velem a problema, hogy komoly kapcsolatot akarok, de a mai fiuk nem igazan akarnak komoly kapcsolatba bonyolodni. Hogyan lehetnek en is olyan, hogy az alkalmi kapcsolatokba is belemenjek, ne pedig komolyat akarjak?
2012. jan. 8. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Korod?

Amúgy meg lehet, hogy megdugnak mindenkit aki hagyja magát, de le is nézik őket ezért, hidd el nekem.

2012. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább ne legyél olyan..
2012. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Macs1209 ***** válasza:

Ne legyél tucatcsaj..


Ne menj bele alkalmi kapcsolatba...


Ha komolyat akarsz, várj, és lesz komoly...

2012. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kövesd csak a tömeget...
2012. jan. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
19 leszek, de mar elegem van abbol, hogy mindig csak varok :( olyan rossz erzes, hogy mas boldog, megha csak par napra is, en meg mar 19 eve csak varok es varok... de semmi
2012. jan. 8. 13:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézd, ilyen az élet, ameddig normális vagy az emberekkel, addig csak kihasználnak.

Persze jöhetek Én is a dumával, hogy maradj ilyen, de miért?!


Engem is lesz@rnak nagy ívben és elöszeretettel kihasználnak. Elhatároztam, hogy megváltozom, fordítok a kockán és megpróbálok olyan Férfi lenni, akit manapság Férfinak tartanak.

Át kell gázolni az embereken, mert különben nem érvényesülsz.

2012. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Valószínűleg még nem akarnak komoly kapcsolatot, aztán pár év elteltével rájönnek,hogy mégis. Ugye a férfiak alapvetően későn érő típusok. Szerintem ne akarj alkalmi kapcsolatokba bonyolódni, mert abban szerintem nincs semmi érdemleges, valakinek bejön, de nem mindenkinek. Egyébként vannak olyan fiúk akik, a komoly kapcsolatot akarnak kategóriába tartoznak.

Személy szerint Én is ilyen vagyok. :)

21/F

2012. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Miért van az, hogy sokszor hallom ezt a környezetemben is. A fiúk számára nem létezik a normális lány, a csajok számára meg a rendes fiú. Miért mennek el egymás mellett ?

Egyébként ha komoly kapcsolatra vágysz, ne kezdj bele alkalmi kapcsolatba, ahogy előttem is írják, ne hasonulj ennyire a környezetedhez. Igenis vannak fiúk, akik vágynak komoly kapcsolatra. Írták előttem is, és én is igy gondolom.

2012. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonkeppen egy negativ elmeny valtotta ki ezt belolem. Fel akart szedni egy 30 eves pasi. Fiatalos volt, aranyos... Gondoltam 30 eves, csak nem olyan, mint a tobbi korombeli srac... De nagyon tevedtem, es ott tartok, hogy annyi csajjal lattam mar, es annyira faj...
2012. jan. 8. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!