Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 16/L és 21/F...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 16/L és 21/F között kialakulhat rendes, komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány. A fiút 4 hete ismerem, 3 hete majdnem minden este 1-2-3 órákat telefonálunk (ingyenesen, mielőtt valaki itt leragadna :D). A héten talalkoztunk is, illetve tervezzük, hogy jövő heten is elmegyünk kettesben egy biciklitúrára. Nagyon jól kijövünk, hasonlóak vagyunk, hasonló érdeklődési kör, hasonló értékrendek stb stb.


Viszont! Itt Gyakorin, illetve a való életben is sokszor hallom, hogy a kororsztályomat, tehat a 15-16 éveseket szidják. Legtöbb ember szerint ilyen korban nem kell még pasi, meg túl éretlenek még a kapcsolathoz (komolyhoz), meg ezeket a "kislányokat" úgyse veszik komolyan, pláne nem egy 20 feletti fiú. Ezek után kicsit elbizonytalanodtam, lehet, kicsit túl idős hozzám. Szerintetek?

(Bocsánat az ekezetek néhai hiánya miatt)


2014. aug. 9. 19:24
 1/5 KnightBalazs ***** válasza:
Szerintem kialakulhat.
2014. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
L12-F18 most L14-F20 2 éve együtt és nem úgy tűnik, hogy közel a vége :) (nem szegték meg a törvényt mielőtt valami okos itt okoskodna)...inkább az érettség számít mint a kor...
2014. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jól érzitek magatokat együtt, kedvelitek, szeretitek egymást, akkor nincs akadálya. Ilyen korban még kicsit necces a korkülönbség, de ahogy idősebbek lesztek, úgy lesz egyre kevésbé kirívó. Őszintén szólva én is meglepőnek tartom, hogy a fiú komolyabban is érdeklődik irántad (látszólag legalábbis) és nem csak egy pár numerára kellesz majd neki, de azért jobb lesz, ha óvatos leszel, sosem lehet tudni. (Azért a szüleiddel beszéld meg a dolgot, nehogy az legyen a vége, hogy eltiltanak tőle, vagy ilyesmi)

Minden esetre és remélem, hogy minden rendben lesz :)

2014. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Anya támogat ebben, nem fog eltiltani :)

Úgy erzem, komolyan gondolja velem... De aztan lehet, nem így van..

2014. aug. 9. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 éves (F) múltam, párom 16, itt ismertük meg egymást 8 hónapja és 4 hónapja vagyunk együtt, úgy érzem megtaláltam az igazit, őszinte és igaz érzelmeim vannak felé. :)

Ne bizonytalanodj el ha nem adja jelét, sok sikert nektek is! :)

2014. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!