Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A strandon felállt a mellettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A strandon felállt a mellettem napozó nőre?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam strandon és hason napoztam és a tőlem jobbra fekvő nőre nagyon felállt és már rendesen fájt hason feküdni mivel ugyebár a zászló szeretett volna egyenesbe állni, viszont mivel a föld nem hagyta így fájt.(Tudom hülyén magyarázok már sokan mondták remélem értitek)

Elkezdtem kicsit mozgolódni oldalra, hogy ne legyen nyomás alatt és hát mivel továbbra is nézni akartam őt ezért felé fordultam és addig addig szenvedtem míg teljesen oldalra voltam feküdve felé és (gondolom a mozgolódásra) felém fordította a fejét rám nézett majd le a gatyámra és elmosolyodott.

Szerintetek ez mit jelenthet? Szimplán csak viccesnek találta a helyzetet vagy rajtam nevetett vagy esetleg más volt a dologban?

Kort és nemet is írjatok, előre is köszönöm!:)

18/F


2014. aug. 10. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
maskor assal egy kis godrot a farkad ala es nem lesz ilyen problemad
2014. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Biztos viccesen reagálta le.
2014. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 3 dolgot, viccesnek is találta,kicsit nevetett is magában, de lehet tetszett is neki a dolog. Attól függ bejöttél-e neki és kb. hasonló korosztály voltatok-e? Van-e barátja? mert ilyen dolgok eléggé befolyásolják az ember gondolatait.
2014. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
#1: +1
2014. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én csak szimplán nevetni szoktam, ha ilyen van, ne akarj belelátni többet. :D
2014. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
kiröhögött. Tuti.
2014. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi más lehetett volna a dologban? Meglátta az álló farkad és viccesnek találta, nem kell túl ragozni, ennyi. Most titkon hiába ábrándozol arról, hogy többet akarna tőled, vagy valami.
2014. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Korban kb. egyenlőek lehetünk. Azt, hogy barátja van-e nem tudom:D de egész nap egyedül volt szóóval(tudom ez nem jelent semmit bla bla..)
2014. aug. 10. 13:20
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem ábrándozok csak kíváncsi vagyok a másik nem véleményére hisz nem tudom mi járhat ilyen esetekben a fejükben..
2014. aug. 10. 13:20
 10/16 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek hogy humorosnak is találta és egy imponált is neki hogy így rá gerjedtél. De nem hiszem hogy ettől több lett volna a dologban. Örül hogy van olyan jó csaj hogy egy 18évest így felizgatott ennyi.
2014. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!