Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A strandon felállt a mellettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A strandon felállt a mellettem napozó nőre?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam strandon és hason napoztam és a tőlem jobbra fekvő nőre nagyon felállt és már rendesen fájt hason feküdni mivel ugyebár a zászló szeretett volna egyenesbe állni, viszont mivel a föld nem hagyta így fájt.(Tudom hülyén magyarázok már sokan mondták remélem értitek)

Elkezdtem kicsit mozgolódni oldalra, hogy ne legyen nyomás alatt és hát mivel továbbra is nézni akartam őt ezért felé fordultam és addig addig szenvedtem míg teljesen oldalra voltam feküdve felé és (gondolom a mozgolódásra) felém fordította a fejét rám nézett majd le a gatyámra és elmosolyodott.

Szerintetek ez mit jelenthet? Szimplán csak viccesnek találta a helyzetet vagy rajtam nevetett vagy esetleg más volt a dologban?

Kort és nemet is írjatok, előre is köszönöm!:)

18/F


2014. aug. 10. 13:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kamu:D
2014. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Gyík vagy. Előbb az a bajod, hogy feláll, rejtegeted, aztán meg mutogatod, és nem érted mit jelent, ha egy kiscsaj rádnéz és elvihogja magát.
2014. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Velem volt már olyan, hogy lementem a strandra napoztam, olvasgattam és ha megtetszett egy srác szivesen megismerkedtem volna. Azt észrevettem, hogy volt akinek tetszettem (mondjuk azért ennyire egyértelmü nem volt mint nálad), de a srác nem jött oda hozzám, azt én meg sajnáltam, hogy a fenébe már szénné égek, hogy egyszerü legyen odajönnie, azt istennek nem jött..máskor probálkozz nyugodtan, valami általános szöveggel. Hogy Te sürün le szoktál ide jönni? aztán meghivhatlak egy kávéra, fagyira..21L
2014. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Miért lennék gyík? Meg nem az volt a célom, hogy "mutogassam" azért mozgolódtam, mert kényelmetlen volt a hason fekvés.


#13: Nem mertem hozzászólni, mert eléggé zavarban voltam, hogy most mit gondolhat rólam stb..Nem akartam rontani a helyzeten:D

2014. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Álmodtad Te...
2014. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Máskor ha egyedül van egy lány és rád mosolyog akkor nyugodtan menj oda hozzá és valamit kérdezz meg tőle, elárulom a legrosszabb ami történhet, hogy annyit mond hogy nem akarok ismerkedni, de ha nem ordenáré nagy tirpák, hanem egy normális nő, akkor ezt is normálisan kedvesen fogja mondani, tehát az égvilágon semmi vesztenivalód nincs. De azt mérd fel, hogy nehogy a fiújával legyen. Sokszor direkt azért mennek le a lányok a strandra egyedül, hogy valakivel megismerkedjenek, de mivel a fiúk nagyon bátortalanok ezért nekem még strandon nem sikerült, discoba meg megint nem, egyedül olyan házibuliban tudtam ismerkedni, ahol volt közös ismerős és bemutattak egymásnak bennünket. Sok sikert!
2014. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!