Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó nőnek tartod magad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó nőnek tartod magad?

Figyelt kérdés
Ha igen miért,ha nem miért nem???
2010. jan. 13. 14:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%

Hmm a szakall es a f.sz nem tul noies, szoval nem.


RJ 19/F

2010. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

nem tartom magam rondának, de ha rossz napom van akkor úgyse tudom kihozni magamból a maximumot és akkor (én) rondának látom magam (mások szerint akkor sem vagyok csúnya)


ezt onnan gondolom, hogy már sokan mondták, hogy szép és ártatlan arcom van, meg az alakommal sincs gond (szerintük.. de mivel van önkritikám tudom, hogy egy kis sport nem ártana :D)

17/l

2010. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én igen. Főleg azért, mert kívül-belül "rendbe vagyok téve" és ki vagyok békülve magammal. Meg az adottságaim is igen szerencsések, és persze a barátom bókjai is adnak önbizalmat.
2010. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
a kérdés nem szól transzvesztitákhoz :P
2010. jan. 13. 14:36
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Én abszolút. Magabiztos vagyok, boldog és szép, mindjárt vége a vizsgaidőszaknak, és közben beindult a karrierem, van kiskutyám, kiscicám, barátom, saját szobám, minden, ami csak kell:):)
2010. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
én nagyon rondának érzem magam,nem az arcom hanem a testem 3 gyerekem van és csíkos vagyok mint egy zebra,undorító!
2010. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

Kerdezo: ez diszkriminacio. Egyebkent meg nem 19/T-t irtam, hanem 19/F-et. Ferfi vagyok, csak unatkozom, es olyan kerdesekre is valaszolok, amikre nem kellene. Viszont nem irtad, hogy csak noket kerdezel, ezert ugy ereztem, engem is erint.


RJ 19/F

2010. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
najó,ha nőnek is érzed magad,akkor válszolhatsz,nem bánom :))
2010. jan. 13. 14:41
 9/26 anonim ***** válasza:

sajnos nem.

túlsúlyos vagyok, formátlan, fehér bőrű, idejekorán ráncos, ferdén áll a szám. és nincs saját lakásom.

más bajom nincs. :)

2010. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Vannak jó pillanataim. De azt is tudom, ha nem csinálom meg a hajam, nem rakok fel egy kis sminket, akkor az emberiség könyörögne ezekért a változtatásokért. "Az aki szép, az reggel is szép" - na ez rám pont nem igaz sajnos :D
2010. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!