Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan menjek úszni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek úszni, ha menstruálok?

Figyelt kérdés
A suliban kötelező lesz az úszás tesi helyett, busszal visznek majd ki minket az uszodába. A tanár úr kijelentette, hogy a lányoknál a menstruáció nem kifogás, majd megoldjuk, aki ellóg vagy nem hajlandó úszni annak beírást adnak.
2014. aug. 11. 16:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Leragasztod, így nem lesz véres a víz..
2014. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
tamponnal lehet
2014. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

tampon?


amúgy undorító ha valakiben ennyi empátia nincs. mocskos egy tapló lehet a tanár.

én ugyan férfi vagyok, de a helyedben csakazértsem úsznék... ilyen emebert...áááh...

2014. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Szólni kell a tanárnak,hogy egészségügyi problémák miatt nem tudol majd menni,el kell fogadniuk.
2014. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

Anyucival az igazgató úrhoz sürgősen, az se baj ha falkában mennek a szülők..

Kapjon ő fertőzést, ja és főleg beírást, az se baj ha felmondást...

2014. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
24%
Hallottál már a tamponról drágám? Mert én férfi vagyok, de mégis.
2014. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%

íratsz anyáddal vagy apáddal igazolást...ez az egyik...a másik az, hogy ez f*aszság, mert nyilván nem vérezheted össze a vizet, úgyhogy nagyon értelmes tanárod van...amúgymeg létezik tampon is, azzal úszni is lehet

de..egyelőre ezen kár gondolkoznod..szivi 3 hét van még a nyárból..ne pattogjál már a sulin

2014. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak tamponnal fogsz tudni úszni.Ha szűz vagy mini-vel próbálkozz ha már nem mehet a nagyobb.Sok sikert!
2014. aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Noblesse Oblige ***** válasza:

1. ezt a tesi tanárok azért mondják, mert sok lány szeret ezzel visszaélni. Ennek elejét szokták venni. Szóval csak az órák előtti keménykedés.


2. A tampon megoldás lehet a gondodra. Én is sokat jártam anno úszni, és nekem tökéletesen bevált.

2014. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Több embertől hallottam, hogy mikor tamponnal mentek úszni megtelt vízzel, és mikor kimentek a medencéből elkezdett szivárogni a tampon.
2014. aug. 11. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!