Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a szexre megy? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a szexre megy? Van egy srác akivel 1 hete járok de 1* már jártunk. Mostanában nagyon sokat kérdezi hogy nem e alszom náluk, mikor szabad a lakás. Stb.

Figyelt kérdés

És mikor megkérdezem hogy csak azt akarja e akkor azt mondja hogy nem csak szeretné hogy mellette legyek. Mégis bizonytalan vagyok. Lécci aki tud segítsen! Köszi.

Ja és én még szűz vagyok!


2010. jan. 13. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ha nem üres akkor nem aludhatsz ott...? Logikátlan,tehát nem megbízható a srác. Én vigyáznék vele.
2010. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nem tudja az anyja hogy járunk szóval...:/
2010. jan. 13. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
és miért nem tudja? szerintem nyugodtan ott aludhatsz nála, de még semmiképp se feküdj le vele :S
2010. jan. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet a srác szülei nem engedik, ezért akarja hogy akkor aludj nála mikor üres lakás. Meg amúgy is ha nem akarsz lefeküdni vele akkor nem fogsz, ha meg próbálkozik akkor külön alszotok, de akkor tuti a sexre megy, engem bnőm tesztelt igy, és átmentem, nem erőltettem soha semmit meg nem is próbálkoztam mikor nálam aludt (ő is szűz volt akkor) én meg nem vagyok egy őrült állat aki lefogja és csak akkor is megtesszük XD Valószinű a te barátod se az de ezt csak te tudod milyen ő, ha tesztelni akarod átmész és megtudod mit akar, de mondom ha nem akarod nem fog megtörténni. de vigyázz ha felizgat akkor tuti elfogsz gondolkozni azon lehet még is belemész XD. Viszont ha most járnátok elösszőr akkor aztmondanám ne aludj nála 1 hét után, talán 1-2 hónap után, de már irtad jártatok egyszer és ez miatt mondom azt.
2010. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat sokat segítettetek:)
2010. jan. 14. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!