Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudok még valamit tenni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok még valamit tenni vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve szakitottunk mert messze laktuk egymástól és nem birtuk volna sok ideig de szerettük egymást ezért sokszor találkoztunk naponta több órát beszélgettünk néha együtt aludtunk de nem szexeltünk és úgymond barátok maradtunk.Összejött régi barátnőjével de mi attól ugyanúgy jóban voltunk bár én még szerettem. Mindektten táborban voltunk és valahogy ő mással volt el egy másik lánnyal aki elötte egy nappal rá irt..féltékeny voltam .. meg mérges voltam rá így én is mással fogalkoztam és nagyon hülyén viselkdtem próbáltam féltékenyé tenni meg ilyenek bár nem ment és miután haza jöttünk ebből a táborból megszüntek a beszélgetések. Egy két héttel utánna arra fele voltam és meg akartam vele beszélni mi történt vagy mi lett a barátságunkal és találkoztunk de vele volt a haverja is és elötte én nem akartam beszélni ezért nem mondtam semmit.Ő sem irt én sem irtam..majd eltelt úgy 3 hét és megkérdeztem h most akkor mivan leirta h nagyott csalódott bennem és h kiábrándult és neki idő kell urja tudjon velem jóba lenni meg ideje sincs.Eltelt 1 hónap és irtam neki sajnos megint pedig nem akarok futni utánna h nem szeretek senkivel sem rosszban lenni és ez nagyon rosszul esik
2014. aug. 13. 01:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Es miert csalodott benned??? Tedd pontra a dolgokat...magyarazd el hogy a taborban csak azert viselkedtel vele ugy hogy feltekennye tedd mert meg mindig szereted...ha nem szeretsz rosszba lenni senkivel azt csak ugy tudod elerni hogy a leheto leg oszintebb vagy es bevallasz mindent. Ha kamuzol azzal nem nyered el ujra az onbizalmadat/szeretetedet. :) szoval hajra :)
2014. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de irtam neki es nem valaszolt..es nem hiszem h fog irni egyszeruen leszar elfelejtet es ennyi..:/
2014. aug. 14. 00:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat akkor csak azt tudod tenni hogy idot adsz... felenk azt tartjak hogy az ido minden sebet begyogyit :) (elso)
2014. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!