Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Nektek hogy sikerült túllépni az exeken? Egyáltalán lehet ez ellen akármit is tenni?

Figyelt kérdés

pár napja szakítottam a barátommal..3hónapig voltunk együtt.nagyon kiborultam..és még most sem vagyok teljesen jól..egyszerűen nem tudom elfelejteni...állandóan rá gondolok..:S:(akárhová nézek a házban mindeg minden róla jut eszebe..mikor vasalom a hajam..még akkor is..oO:S

lefekvés előtt is rá gondolok..arra énis rájöttem h még mindig szeretem..de ti mit tennétek??? hogy felejtenétek el? nektek h megy? kérlek segítse..mert ez így nagyon rossz..:(

köszi.:)


2010. máj. 30. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Fura is lenne ha pár nap alatt túl lennél rajta.Barátnőzz,szórakozz,ismerkedj.De az elején az is segíthet ha csak kisírod magad.
2010. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem olyan tipus vagyok aki könnyen túlteszi magát az ilyen dolgokon...:):)

épp ellenkezőleg..sajnos beletelik egy időbe. A síráson már túlvagyok..3napig csak sírtam...:S:S(Y)

de azért köszi. a barátnős bulizós dolog beválhat:)

2010. máj. 30. 23:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a nőket. Miért szakítanak, ha utána meg sírnak? :)


Amúgy az első jókat írt. Foglald el magad valamivel. Tereld el a figyelmed. 3 hónap egyébként nem nagy kunszt, hozzá sem szokhattál annyira, mintha évek óta jártatok volna. 3 hónap alatt még pont csak ahhoz szokik hozzá lassan az ember, hogy van párja. :)


20F

2010. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
figy. nekem 4 évembe került elfelejteni vkit... jó nagy szívás ez a szerelem téma...:S parancsolj magadra.. h nem nem nem nem nem és nem... nem kell ő neked!!
2010. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nem értem a nőket miért szakítanak, ha utána sírnak..."

Ugye ezt te sem gondolod komolyan?

Ezer+1 oka lehet annak, ha valaki szakít. Attól még szeretheti.

Kérdező! Ha szereted, nagyon nehéz lesz. Minden egyes fiú, akibe szerelmes voltam itt van a fejemben. Elég gyakran eszembe jutnak. A legutolsóval pár hónapja lett vége. Még minden nap, majdnem minden egyes percében gondolok rá. De már nem fáj. Neked sem fog. Csak idő kérdése. És ne stresszeld magad feleslegesen. Ne húzd el minél jobban a szenvedést. Gyászold meg egy hétig, sírj utána, aztán kicsit később állj talpra és erőltess mosolyt az arcodra. Ennél ezerszer szörnyűbb dolgok várnak még rád. És ezerszer jobb férfiak...

2010. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
De hát miért szakítottál vele?
2010. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Komolyan is gondoltam, meg nem is. :)


Mondanál abból az 1000+1ből párat? >:) A megcsaláson kívül persze. És persze olyan általánosat, amilyen általánosan a szakítás után sírnak a csajok, szóval ne olyat, hogy két ellenséges család sarjai, vagy ilyesmi. :D

2010. máj. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Elmesélem nekem,hogy sikerült,hátha találsz köztük jó tippeket.Először kisírtam magam.De nagyon!Egy hétig nem mentem sehova,egymás után néztem a filmeket,az sem tudtam,hogy mit nézek,hogy miről szól,csak ültem a gép elött,néztem ki a fejemből és vegetáltam.Esténként újra sírás,reggel megint zombizás.Aztán összepakoltam egy dobozba a tőle kapott cuccokat,mindent és beraktam a szekrény aljába,hogy ne is lássam őket.Lecseréltem az e-mail címemet,hogy ne lássam nap,mint nap,belépve az ő elmentett üzeneteit.Lecseréltem a csengő és sms hangokat a telefonomon,mert minden sms-nél megdobbant a szivem,hogy biztos tőle jött.A tőle kapott sms-eket elmentettem az archivumban és soha többé nem olvasgattam őket.Rettenetesen fájt volna.Közösségi oldalakra csak óvatosan mentem és minden erőmmel azon voltam,hogy ne nézzem meg a fényképeit.

A következő fázisomban úgy döntöttem elmegyek vásárolni és vettem két új felsőt,egy szoknyát és egy új szempillaspirált.Aztán tartottam a hétvégén egy olyan napot,amikor szépítkeztem.Manikür,pedikür,új sminkek kipróbálása.Majd megbeszéltem a barátnőmmel,hogy elmegyünk este valahova.Persze az új cuccban mentem.Nem lelkiztünk,az ő hülyeségeiről beszélgettünk.A többi napra is kitaláltunk valamit.Mozi stb.Jó volt,hogy vége volt épp a szabadságomnak és visszamehettem dolgozni,így a napjaim nagyrészét lefoglaltam a munkával.Aztán kitaláltam,hogy átpakolom a lakást.Eltologattam a bútorokat és vettem új takarókat egy két új kiegészítőt,más hangulata lett pl. a nappalinak.Elkezdtem fogyózni is.Ez nagy cél volt és kitűztem,hogy x idő alatt x kilót szeretnék elérni.Minden szabad gondolatom az volt,hogy ikserüljön.Megcsináltam,nehezen,de összejött és jó volt ez a sikerélmény.Aztán lassan eltelt jó pár hónap,vagyis több,mint fél év és azon kaptam magam,hogy nem is vagyok depis.Jó,még mindig nem volt jó érzés arra gondolni,hogy esetleg már mással van,de már nem volt elviselhetetlen,hogy nem kellettem.Kb.egy év után találkoztam a mostani párommal.Húúú,azóta ez a szerelem überel mindent.Már hidegen hagy a volt pasim.Sőt,már volt,hogy össze is futottam vele az utcán,egy szia,hogy vagy,semmi különös bájcsevej után,nyugodtan mentem tovább,holott ezt az első hetekben el sem tudtam képzelni.

Túl lehet élni,csak akarni kell!

2010. máj. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Voguelilias ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolónak teljesen igaza van amit leírt és okosan cselekedett. Velem kicsit több mint egy éve történt, hogy az általam imádott pasi szakított. Iszonyatosan padlóra kerültem, és úgy gondoltam mint talán mindenki ilyenkor, hogy nem fogok senkinek sem kelleni. Nos ez nem így van, mert oka volt a szakításnak és csak jobb jöhet. De hogy a kérdésedre is válaszoljak, szépen tedd el a dolgokat amiket esetleg tőle kaptál. És kezdj el új dolgokat az életedbe vinni, amit eddig nem csináltál de kedvet érzel, hogy kipróbáld. Nekem anno sokat segített az önbizalmam helyre állításában, hogy fiukkal ismerkedtem, de természetesen nem akartam új kapcsolatot csak jól estek a bókok és minden egyéb ami ha tetszel valakinek megtörténik. Tűz ki egy időpontot amit arra szánsz, hogy kisírd magad úgy mond elengedd ami nem könnyű de jobb pasi vár rád ebben biztos vagyok.

Fel a fejjel 19/L

2010. máj. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!