Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nagyon taszító lett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagyon taszító lett az alakom? Sajnos híztam.

Figyelt kérdés

Olyan 4 hónapja még ilyen alakom volt:

[link]



nagyon imádtam olyan vékony lenni:)

de a hugicámmaé elmentünk egy sütő és főző tanfolyamra és olyan jól ment, hogy majdnem mindennap csináltunk valami fincsaságot. Réteseket csináltunk, kekszeket, pogácsát, sütiket.....

és most ilyen az alakom mint ennek a lánynak(nem én vagyok rajta hanem egy másik lány, bocsi hogy mást linkelek be de nagyon nemtudom most lefotózni magam)

[link]


engem ez nagyon irritál mert nagyon nagyok a combjai, széles a dereka. De még mindig kg-a kevés vagyok.


18/L

177cm és 52kg.


2014. aug. 13. 13:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mozogj kicsit mert súlyra még így is kevés vagy. Jó ég, milyen pálcika lehettél régebben? :S
2014. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor jöhetnek a főként egonövelésre alkalmas, de másodsorban alkalmi szexre felkérő válaszok...
2014. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
56%
Tökéletes ez az alkat :) 17f
2014. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
89%
Jaj ne fossatok már állandóan, ne gyertek az ilyen hülyeégekkel...tudod mit látok én? 1.Kép: Vékony, egyáltalán nem szexi csaj, 2.Kép: ugyan az mint az elsőn, csak hulladék képminőséggel. Igen ronda vagy, de nem a plusz kilók miatt, hanem azok miatt a kilók miatt amik hiányoznak ahhoz ,hogy jó nő legyél.
2014. aug. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
"hugicámma" "fincsaságot" Ezek a kifejezések undorítóak. 52 kg meg nem sok 177 cm-hez.
2014. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
46%
Akkora segged van hogy külön mozijegyet kell neki venni.
2014. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
a szüleim is ezt mondják, hogy teljesen rendben vagy. Igaz a hugom is eléggé meghízott. Ugyanolyan alkatunk volt mind a kettönknek. Az a baj, hogy mozgok és elég sokat. Napi 1 és fél óra futás. Utána még van erőm mindig akkor fél óra súlyzózás és még fél óra tornázás. Nagyon nem megy le a zsír:((
2014. aug. 13. 13:21
 8/41 anonim ***** válasza:

előzőnél a pont

annyit tennék nem háj kell h jól nézz ki hanem mozgás is mellé

2014. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
kicsit sportolhatnal es jo lennel
2014. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
34%
Engem nem tud überelni... Én 15 kg vagyok!!!! 170 centihez! Wháhááhá
2014. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!