Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A természetesen szép lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A természetesen szép lányokat miért csak átlagosnak tartják?

Figyelt kérdés
pl.: van egy lány akin sok smink van, meg van csinálva a haja, körme őt tuti a legszebbnek meg gyönyörűnek mondják, de ha van egy másik lány aki úgy szép hogy természetes, nem festi magát csak szolidan, nem kihívó, nem mű akkor ő rá azt mondják hogy hát annyira nem jó, nem annyira szép.
2014. aug. 13. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
én a szét sminkelt lányokat nem tartom szépnek, sem átlagosnak...nem tetszenek...a természetes lányok akkor a legszebbek amikor mosolyognak...ha jó a fotós akkor jó szögből tud fényképezni...láttam már olyan képet ahol rám sem ismertem az egyik ismerősömre, mert teljesen máshogy nézett ki...szóval nem mind1 milyen a kép...a valóságban a legszebbek :)
2014. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert ez az ideál.Hiába harsogják a fiúk hogy ,,ne fesd magad,a természetesség a legszebb" mégis az általad leírt lányoknál próbálkoznak.

Üdv:Egy természetes szépség

2014. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha természetes vagy, de csúnya, akkor nem fognak nálad bepróbálkozni. Aki meg tényleg szép, az általában sokat szépítkezik.


Az átlagos lányok között már van pár, aki nem különösebben vakolja magát, de ez elég sovány.

2014. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mind 2 beképzelt csoport, aki alapból szép az azért beképzelt, aki meg nem annyira szép az sokat ad a külsejére és azért lesz beképzelt.
2014. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!