Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Nektek bejön az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek bejön az, ha egy nő természetesen szép? Vagy a kimázolt műnők a nyerők? Nektek melyik a vonzóbb?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 12:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Abszolúte a természetes szépség jön be a legjobban!

Csak hát ritka sajnos. :(

2012. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
mindenki a természetesre szavaz. a műnőt csak a média nyomja az emberekre
2012. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Moderaltan sminkelt.
2012. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
természetes az igazi
2012. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Mókusgyilkos ***** válasza:

mi számít nálad mű nőnek? [amúgy a kérdésből lerí hogy mit akarsz hallani úgyhogy: persze hogy a természetes.]

nyalás off:

1 kis smink jól jön már ha picit punkos a csaj [klasszikus fekete szemceruza pl v mi az isten az]

de ha nem a vadmacska külső a cél akkor fölösleges a smink sztem.

2012. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát mindenkinek a természetes szépség de ha valaki nem tetdzik annyira azon lehet javítani sminkel persze csak amíg le nem mossa:P
2012. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen a természetes, de a kérdés maga annyira szuggesztív, hogy amúgy sem lehet más választ adni. Olyan ez, mintha azt kérdezted volna, hogy a jó vagy a rossz tetszik e jobban.
2012. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem fel ezt a kérdést,mert én úgy veszem észre,hogy a műnők sokkal kelendőbbek,mint a normál természetes nők..
2012. dec. 28. 13:04
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
A műnők csak azért kelendőbbek,mert az öltözködésükkel ezt sugallják:"Dugj meg,mgert egy qurva vagyok és pénzért bármit megteszek!". Egy olyan nő,aki ennél többet ér,nem ken magára egy egész álarcnyi festéket.
2012. dec. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

De persze a természetes szépség, tényleg legyen szép, vonzó.

Utcán néha szoktam látni olyan lányokat, hogy egy gramm smink sincs rajtuk, szuper stílusuk van és olyanok, mint az istennők. De mivel nem vagyok leszólítós fajta, így nekem szerencse kell ahhoz, hogy megismerkedhessek egy ilyen lánnyal.

by #1

2012. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!