Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi munkája mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi munkája mennyire befolyásolja a róla alkotott képet?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, létezik két férfi, akivel ismerkedsz. Az egyik 100-120ezret keres havonta pincérkedéssel, de iszonyat jóképü, a másik 3-4 milliót keres, de kevesebbet van otthom, és flusztráltabb, fáradtabb, nem figyel annyira a családjára, ráadásul csak átlagos kinézetû. Melyik a jobban tetszõ számotokra?
2014. aug. 13. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
összejönnek a gazdaggal,és kúrnak a jóképűvel.Ez egyszerű még nekem is.Nem egy bonyolult rendszer amire épül.
2014. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azt hittem, hogy az lesz a kérdés, hogy adott a kéményseprő és a társadalomkutató közti különbség. nem gondoltam, hogy a pénzre lesz kihegyezve a dolog, így már nem is érdekes a kérdés.
2014. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1: és a rendes csávónak meg sírnak, hogy sz@r a házasságuk
2014. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy a ...-ba lehet 3-4 milliót keresni? Mit csinál?
2014. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4


Politika

jó segg nyalása

térden végzett "munka"

2014. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ennyi infóból nem tudom eldönteni... nyilván az fog dönteni, h mennyire jön be és mennyire egyezik a világképünk.....
2014. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!