Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit is jelent a szerelem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit is jelent a szerelem első látásra?

Figyelt kérdés

Mindenki máshogy használja ezért nem igazán vagyok tisztában a dologgal..Szerelem :ugye az ha két ember viszont szereti egymást

de ma már a "tetszést" mondják szerelemnek.Ezért kérem ki a véleményetek hogy mi is az a szerelem első látásra?:)



2014. aug. 14. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Elkezdessz beszélgetni egy ismeretlen lánnyal és azonnal beleszeretsz.
2014. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem kell kétszer elsétálnom előtted! :)
2014. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen velem. A barátommal jártam, elmentünk moziba hárman a legjobb barátjával. Ahogy ránéztem, tudtam, hogy ő az, ő a someday my prince will come srác. Az a srác, akiről mindig énekeltek a mesékben, pedig már 26 voltam akkor...:) Aztán eltereltem róla a gondolataim, és egy év múlva szakított velem a barátom (megcsalt), aztán összejöttem ezzel a sráccal rá egy fél évre.


Sosem hittem abban, hogy meg lehet érezni, hogy "Ő az!", de tényleg éreztem akkor, abban a percben, és ő is, teljesen zavarba is jöttünk egymástól. És nem a külsejétől, hanem valami mástól, volt valami kémia, valami vonzás iránta.


27N

2014. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amikor először beszélsz az illetővel, már akkor érzed hogy különleges.. magával ragad az egész lénye és hosszú ideig nem tudod kiverni a fejedből a szavait, a gesztusait, az arcát ahogy beszélt hozzád.. valami ilyesmi :)
2014. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már, hogy a vonaton felszállt egy lány, és egyszerűen nem tudtam levenni róla a szememet :D

Nem volt az a full dögös lány...átlagos volt, de az arca egyszerűen nem eresztett.

Egész végig azon gondolkodtam, hogy vajon megszólítsam-e, vagy nem, és hogy mit mondjak, ha igen stb. stb.


Ennek már töb mint fél éve, de máig feltudom idézni a fejemben a lányt, még úgy is, hogy nem jutott más nekem belőle, csak a látványa. :)

2014. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A tetszik az mikor vonzódsz valakihez. Tetszik a külső megjelenése, a stílusa, az arca, a haja stb stb. Esetleg ha már ismered is az illetőt és megkedvelted a személyiségét de még nem vagy belé szerelmes.

A szerelem első látásra pedig, mikor találkozol valakivel és egy furcsa érzés kerít hatalmába,mintha már találkoztatok volna, mintha már ismernéd. Elég egy szó is hogy úgy érezd, ti egymásnak születtetek.

2014. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)
2014. aug. 19. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!