Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szóltok ehhez, valakivel...

Mit szóltok ehhez, valakivel hasonló eset történt már?

Figyelt kérdés
Egy arcra nem igazán vonzó, de testra annál inkább izgató csajjal smároltam meg pettingetülk is, de szexelni nem akart, ennek ellenére is fura a dolog nekem, mivel ezelőtt meg azóta is minden lány rondának nevez vagy legalábbis nincsenek oda a külsőmért, elég egy kép vagy elég egy találka és valahogy senki sem keres többé, vagy letiltanak vagy másképp éreztetik velem, hogy nem jövök nekik külsőre. Ő az egyetlen lány, aki nem fikázta még eddig a külsőmet, és ez, hogy leszopott nem undorodott tőlem csóknál sem, valahogy olyan fura nekem. Amúgy azt se értem miért vagyok ronda fejre sok lány szerint, szerintem cuki vagyok. :D

2014. jún. 26. 03:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt egosita vagy de nagyon, ami gáz és valószínűleg ez is gond a ronda fejed mellett, másrészt gondolom a csajnak más az ízlése, van ilyen, becsüld meg. Vagy legalább a lehetőséget
2014. jún. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha "ronda" vagy, talan akkor megtalalta a zsak a foltjat, hiszen azt mondtad, hogy o is az. marmint csak a feje. a teste jo.

es mi is a kerdes lenyegeben? hogy voltunk-e rondak?:)

2014. jún. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van önbizalamad és azt gondolod magadról, hogy 'cuki vagyok' akkor ezt mások is megérzik...ha azt gondolod 'ronda vagyok' azt is érzik és ők is így viszonyulnak hozzád! Tapasztalatból tudom, de én nem vagyok ronda, legalábbis mások ezt gondolják mióta pár ember miatt elhiszem én is magamról :) és ha a lány belsője és a teste is megnyerő számodra akkor szerintem az arcát is eltudod fogadni...látod ő is elfogadta a tied, vagy talán nagyon is szereti...
2014. jún. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy te milyen vagy. Egy kapcsolatban azt kell éreztetni a csajjal, hogy ő van a középpontban. Ha magabiztosan viselkedsz és úriember módjára, akkor nem is csoda, hogy bejössz neki. Varrd le, egynek jó lesz, ha többnek nem is :) Személyes tapasztalat: Az ilyen lehetőségekkel mindig élni kell... Am nincs mit tanítanom ha már leszopott XD
2014. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!