Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul esett ez a barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esett ez a barátomnak?

Figyelt kérdés
Ő mindig mondja, hogy gyönyörű, szexi vagyok, sokszor féltékeny ha fiúkkal vagyok...stb Rákérdezett, hogy én mit gondolok a külsejéről, és egy kitérő választ adtam, hogy nekem ez nem számít.Szerintetek rosszul esett neki? Olyan furcsa arcot vágott utána.
2014. aug. 14. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Elég nyilvánvaló, hogy ezzel megbántottad, ráadásul teljesen jogosan sértődött meg. Fordított helyzetben olyan kérdést írnál ki, hogy miért nem dicsér soha a barátod, lehet, hogy nem tetszel neki stb... Néha a fiúkat is kell dicsérni, nekik is jól esik, ha szexinek tartjuk őket, jó pasinak, stb. Elég csúnya dolog volt részedről az, hogy így kitértél a válasz elől, mert ezzel azt árultad el, hogy számodra ő nem vonzó...
2014. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem erre számított, de nem hiszem, hogy megsértődött. Ne izgulj nincs baj:)
2014. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem esett neki túl jól,még ha nem mutatja ki,akkor is.Ez olyan volt kb.,mintha azt mondtad volna neki,hogy bocs,de nem vagy annyira jó pasi számomra.
2014. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem gáz lenne ha féltékeny lenne rám, ha fiúkkal lennék.. omg.. bizalom?:S
2014. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is rosszul esett ez a barátodnak.


Ha én ilyet hallanák elgondolkodnék, hogy a lány számára egyáltalán méltó vagyok-e.

Azt gondolnám utána, hogy nem. Lehet, hogy jól, lehet, hogy rosszul.

2014. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es: ha a srácnak van egy kis önbizalomhiánya, pluszba a barátnője soha nem mondja, hogy jól néz ki, sőt, azt érezteti, hogy "csúnya, de nem baj", akkor teljesen érthető, ha minden fiú haverra féltékeny. Mondom ezt nőként.
2014. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rosszul eshetett neki, és ezen nincs is mit csodálkozni.
2014. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Eléggé rosszul. Gratulálok.

Szerintem helyre kéne hoznod...

2014. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sz*pd le és közben dicsérd hogy milyen nagy neki és hogy alapból is milyen szexi és már csak ha rá gondolsz attól benedvesedsz. Ez asszem eléggé helyrehozná a baklövésedet. Legalábbis nálam beválna ha ez történne.
2014. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!