Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne még egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne még egyszer megpróbálni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki már évek óta nagyon tetszik, és bele szerettem. Kb fél éve elmondtam neki, hogy mit érzek, de ő visszautasított. A bajom az, hogy az érzéseim nem csillapodnak. Érdemes lenne újra beszélni vele erről, hátha már másképp látja a dolgokat?
2014. aug. 14. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha másképp látná a dolgokat, akkor közeledett volna feléd, akkor tudnál róla. Szerintem csak kellemetlen helyzetbe hozod és megalázod magad.
2014. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valamit közeledett feléd, szoktatok találkozni, vagy látod őt néha valahol?
2014. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen lehet:I


Hát néha összefutunk, ő rám mosolyog és köszön, néha beszélgetünk is

2014. aug. 14. 16:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor miért ne.. :)

De fogadd meg magadnak, ha ezúttal is elküld többet nem sanyargatod magad vele, és szigorúan mást keresel!

2014. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nincs értelme,inkább hagyd.Ha akart volna valamit tőled,már lépett volna.
2014. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
annyira összezavar hogy mindenki másképp gondolja, de köszönöm mindenkinek a tanácsát :)
2014. aug. 14. 17:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal mindenki egyet ért amit írtam, egyszer és csak is egyszer a saját lelki békéd érdekében, említsd meg neki a témát, ha annyira szeretnéd..

Aztán ha elutasít szigorúan keress mást...

És fogadd el a döntését...

Ha másképp nem megy kerüld őt, hogy ne bonyolítsd tovább a dolgot..

2014. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm^^
2014. aug. 14. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!