Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes még egyszer megpróbálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még egyszer megpróbálni?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, hosszú idő után rá is szántam magam, hogy személyesen odamegyek hozzá ismeretlenül, zavarban volt a helyzet miatt, de udvariasan közölte, hogy van barátja, igazából nem hittem el, de tényleg volt neki, a lényeg, hogy hallottam hogy szakított vele, írtam is neki, talán túl hamar, és egy nagyon béna szöveget, nem tudom miért, a kétségbeesés nagy úr :/, "csodával határos módon" nem is válaszolt rá, de nem tudom kiverni a fejemből, amit tudok róla, az alapján nagyon hasonlít rám, pont olyan lány akit igazán keresek, és tudnék szeretni.

Próbáltam elfelejteni, de elég egy álom akaratlanul, és újra a fellegekben járok, ha látom a suliban az úgy fel tudja dobni a napomat, hogy a barátaim nem is értik, mitől ez hirtelen plusz energia.

Amikor látom akkor észreveszem, hogy mosolyog egyet a barátnőivel, de a szemkontaktust próbálja kerülni, de amikor azt hiszi nem látom, sokszor megnéz.


Sajnos nagyon rákészültem a dologra, túl paráztam, és amikor odamentem hozzá, nem tudtam önmagamat adni, nagyon bénának tűnhettem, pedig egyáltalán nem olyan vagyok, mint akkor.


Hogyan tudnám újra megpróbálni, -már ha érdemes- hogy kikerüljek abból a skatulyából amibe a feszélyezettségem miatt belekerültem?


2012. febr. 16. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg, nincs mit veszítened. írj neki, hogy szeretnéd megismerni
2012. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg. Persze ha most szakított akkor legyél vele nagyon tapintatos, és inkább barátilag közeledj hozzá. Ja, és nyugi :)
2012. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze ha úgy érzed akkor ne hagyd annyiban menj oda hozzá de tényleg ne tolakodj főleg ha most nemrég szakított a barátjával először olyan barátkozós szerűen.. és legyél vele tapintatos! és nyugodj meg mert akkor tudsz önmagad lenni! nyugalom szerintem fog alakulni valami csak türelem! ;)
2012. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a bízható szavakat mindenkinek, mást vártam :)
2012. febr. 16. 17:49
 5/5 A kérdező kommentje:
hát sajnos nem jött be, csak még jobban beégettem magam, de ha nem próbálom meg, akkor csak furdal a dolog
2012. febr. 19. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!