Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért féltenek ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltenek ennyire?

Figyelt kérdés
Szóval van 1 srác akivel néha dumálok facen.. Találkozni akar velem(és fogunk is) A barátnőim lebeszélnek róla, hogy ekkora hülye nem lehetek(ők nem ismerik) Anyám is lebeszél róla, mert szerinte egy szexmániás pszichopata.Én imádom a fiút. Tudok róla, hogy az előző bnője miatt 3x akart öngyi lenni, mert csak kihasználta (állítólag) Mindenki mondja,hogy valami nincs rendbe vele. Nagyon jóképű helyes viszont 3x bukott meg. Nem tudom.. Én mindenképp fogok vele találkozni. Már nagyon ismerjük egymást, van is rólam pár erotikus videója.. Én eszméletlenül szeretem őt. A találkozó elkerülhetetlen.. Még azt is megbeszéltük, hogy az elsőn lefekszünk egymással. Nem tudom mit vannak úgy oda a többiek, nem vagyok már 10 éves,tudom mit akarok.
2014. aug. 14. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Végülis ha csak 3-szor akart "öngyi" lenni, plusz 3-szor bukott, teljesen érhetetlen miért féltenek tőle:D:D

Az meg, hogy van neki 3 erotikus videója rólad találka nélkül, téged minősít...

2014. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Nyilván, mert féltenek. Ismerik az előéletét és nem hiszem, hogy rajonganának érte, hogy már 3x megbukott. Mindenesetre ne add oda magad az első randin.

18/L

2014. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
hát pedig igazuk van aki öngyilkos akart lenne pszichésen labilis meg még ráadásul tök hülye is attól én is félteném a gyerekem :D
2014. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

"Szóval van 1 srác akivel néha dumálok facen"

"Már nagyon ismerjük egymást, van is rólam pár erotikus videója"


Te is pont olyan gyökérnek tűnsz, mint ő. A leírtak alapján tökéletesen összeilletek. Hajrá:D

2014. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bad G-Sus ***** válasza:
100%
talalkozz vele..azt majd a csellengők cimu musorba latunk teged
2014. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető, hogy féltenek tőle.

Nem valami kiszámítható ember (3 majdnem öngyilkosság elég indok erre).

2014. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hehe, köszi, feldobtad a napomat hülyegyerek :D
2014. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megtaláltátok egymást, mint zsák a foltját. Tökéletesen összeilletek, ugyanolyan hülyék vagytok. Csak az emberiség érdekében, könyörgöm ne szaporodjatok, így is van elég hülye...
2014. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!