Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri ezzel a lánnyal maradnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ezzel a lánnyal maradnom?

Figyelt kérdés
Megéri-e egy olyan lányért tűrni mindent, aki úgy bánik velem mint a kutyával (szó szerint), van, hogy hozzám sem szól, de amikor hozzám szól akkor se kedves. Néha ütlegel, elég durván, meg tiszta beteg dolgokat művel velem, de azt mondja szeret, de én is szeretem. Még egy hegem is van tőle, sőt elég durva dolgokat művel velem szexuális téren.

2014. jan. 13. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
nem éri meg
2014. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kutyával? Én nem így bánok a kutyámmal. Kedvesen és szépen szólok hozzá, most is itt alszik mellettem a kanapén.


Akivel rosszul bánnak és szexuális viszonyotok is van, az nem olyan, mint a kutyával. Az undorító!

2014. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nincs is jobb pár, mint egy mazochista és egy szadista.
2014. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nincsen semmi pozitív tulajdonsága, akkor nem. most leírtad a negatívumokat, amiket összekellett volna hasonlítani a pozitívumokkal, de olyat nem is írtál...
2014. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
természetesen ne maradj vele, de ezt te is tudod. sosem értettem hogy lehet ilyen mellett szereni a másikat. Én képtelen lennék rá.
2014. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan így bánt velem az exem, és mikor vége lett mindenkinek azt híresztelte, hogy én vertem meg.. elég szégyen dehát ez van. hagyd el
2014. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne halgass senkire, Igen megeri akivel meg lehet tenni azzal nyugodtan tegyek csak ;)
2016. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!