Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik meghíztatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik meghíztatok egy párkapcsolatban: volt, aki a fiú miatt fogadta el a teltebb alakját?

Figyelt kérdés

Barátnőm a nyár folyamán jócskán magára szedett, és sokat aggódik ezen. Nem tudom, hogyan kommunikáljam, éreztessem, de szerintem így még szebb lett, és egyáltalán nem kellene visszafogynia.


Lányok: volt aki a pasija segítségével fogadta el a teltebb önmagát? Hogyan érte ezt el a fiú? Minden tanácsot köszönök, írhattok magánban is.


23/F


2014. aug. 15. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne jobb ha valaki meghízik? nem lesz önbizalma, nem akar majd fürdőruhában mutatkozni, nem akar majd előtted mesztelenül lenni, nem érzi jól magát a bőrében.


Akkor, miért is jó?

2014. aug. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. aug. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dehogyis...
2014. aug. 15. 08:19
 4/6 anonim ***** válasza:

És szeretnéd, hogy ilyen legyen a nemi életetek?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__59..

2014. aug. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Igen, volt!:-)


Én tavaly híztam meg 61-ről 70 kilóra! Nekem a sok dicséret számított, hogy rájöjjek, így is szép vagyok!

2014. aug. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó: ha lány/nő vagy, és még meg is dicsértek amiatt hogy 65-ről 70 kilósra híztál, ahhoz én is csak gratulálni tudok. Remélhetőleg majd akkor is megdicsérnek amikor sikerül visszafogynod 60-ra.
2014. aug. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!