Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy ez a srác volt az első szerelmem, és a barátnőim is tudtak róla. Erre az egyik (nem tudom melyik, mind a három lány állítja, hogy Ők nem mondtak semmit) elmondta neki. És másnap közölte velem - igen bunkó stílusban - , hogy ez a dolog egyoldalú. Nagyon rosszul esett. Ez fél éve volt, de még most is minden nap gondolok rá. Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

2014. aug. 15. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17
2014. aug. 15. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:
De most mit mondtak el annyira zavarosan írtad le ..?
2014. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocs, csak siettem. Azt, hogy tetszik nekem. Aztán másnap, a történtek után már az egész osztály erről beszélt. Merthogy osztálytársam, és a nyári szünet után minden nap látnom kell...
2014. aug. 15. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagyis 17 éves vagy és most tetszett meg egy fiú először és a fiú meg nem akar veled semmit...
2014. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olyasmi... Nem most volt olyan először, hogy tetszett valaki, de ez nagyon más volt... De az stimmel, hogy nem akar tőlem semmit.
2014. aug. 15. 18:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos valami.. hogyismondjam.. szép gyerek lehet te meg nem vagy neki elég szép.. Márpedig ha ez így van akkor keress kicsivel "nem olyan szép" gyereket..

Na eszt aztán jó leírtam--- szerintem ebből semmit nem értesz..

2014. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az idő mindent begyógyít!
2014. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!