Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pánikbeteg és egyben depresszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pánikbeteg és egyben depressziós fiúval járni?

Figyelt kérdés
Nem rég költözött egy srác a szomszéd házba, 23 éves, de magas fokon depressziós és pánikbeteg is. Kedves aranyos, beszélgettünk párszor, tetszik. Nem volt még kapcsolatom ilyen betegséggel rendelkező fiúval, nem tudom milyen lehet akkor, amikor egyedül van, hogy milyen tünetei lehetnek, de talán túlzottan is tetszik.
2014. aug. 15. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Türelem rengeteg türelem kell hozzá, és el kell viselned a kedélye változásait.
2014. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Talán a "különlegessége" miatt vonz? Ismerd meg aztán kiderül, hogy milyen tünetei vannak nála, de nem kell amúgy sem elkapkodni semmit. Nemrég ment oda de te már azon gondolkozol milyen lehet vele járni.... :D
2014. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nem.
2014. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A pánikbetegség egy dolog... az magától nem jön, csak ha kiváltja valami. De a depressziója miatt azt mondom, hogy inkább ne gyere vele össze. Előbb álljon talpra és esetleg utána. Mert téged is magával ránthat ám, főleg ha a saját magát elhagyó fajta, aki nem akar változtatni.


23/F

2014. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lynn326 ***** válasza:
56%
Nos, had élljek egy személyes példával, a barátom 20%-os látással rendelkezik én 100%-ossal. Plusz picit színtévesztő és a szürkülettel is bajai vannak. De tudod mit engem nem érdekel mert szeretem, és nem kezel úgy, mintha más lenne. Neked is ezt ajánlom. De nyilván fontos, hogy megismerd, hogy milyen is, esetleg, ha együtt lesztek akire számíts, de ehhez közeli kapcsolatban kell állnokot egymással. Szerintem nincs benne semmi, ha járnátok. Az a lényeg, hogy szeressétek egymást és boldogok legyetek együtt. :)
2014. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A magány okozhatja ezeket betegségeket... Ha összejönnél vele valószínűleg enyhülnének. De a hangulatingadozásra, önértékelési problémákra készülj fel ha összejössz vele.
2014. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
ha összejössz vele lehet elmúlna a depressziója is meg a pánikrohamai is enyhülnének
2014. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja, aztán ha a lány nem bírja tovább mellette és szakítani akar, akkor meg majd öngyilkossággal fenyegetőzik!


Én azt mondom, akármennyire tetszik, ha magától nem tud talpra állni, ne gyere vele össze, mert megjárod! Ismerek depressziós embert és van köztük az a fajta, aki nem bír talpra állni, mert olyan a hozzáállása egyszerűen.

2014. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tudtál vele beszélni. úgyhogy az már nem rossz xd
2014. aug. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én jártam egy depressziós sráccal. nagyon nagyon szerelmes voltam belé, de miatta én is egyre szomorúbb lettem. kivetítette rám. (nem direkt)

folyton arról beszélt, hogy ő befelé forduló, depressziós, neki milyen nehéz, ő nem olyan, mint mások, stb.

annyira átvettem az érzéseit, hogy ha annyit mondott valaki hogy hülye vagyok máris sírni kezdtem... (kis túlzással)


ő szakított velem, de igazából nem is bánom már.


csak akkor járj vele, ha türelmes vagy és megértő, és nem veszed át mások érzéseit olyan könnyen, mint én.


egyébként tényleg enyhült neki a szomorúsága, amikor elkezdtünk járni. de továbbra is szeretett egyedül lenni, ezért mindig úgy intézte, hogy ne kelljen sokat együtt lennünk^^


19/L

2014. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!