Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a barátnőmet, de egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőmet, de egy nagyon régi, jó barátom (természetesen csajszi) szerelmet vallott nekem, elbizonytalanodtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal (18/L) már két éve vagyunk együtt. Szeretem őt, tökéletes lány, ami alatt a következőt értem: szeret engem, óriási szíve van, mindenki kedveli a családban, okos, vicces, gyönyörű, más szemmel egy szűzies angyal, és csak én tudom, hogy valójában egy vadmacska... Szóval vele tényleg semmi gond nincs, sőt. Történt azonban, hogy egy régi csaj barátnőm, akibe évekig viszonzatlanul szerelmes voltam (őt felejtette el velem a párom) a napokban bevallotta, hogy mindig is szeretett és én leszek neki az első nagy szerelem. Összezavarodtam. (A két lány ismeri egymást, bemutattam őket egymásnak.) Úgy érzem, hogy kezdenek feltörni bennem a régi érzések, és vonz az új, a felfedezetlen, a beteljesületlen.

Mit tegyek?


22/F



2014. ápr. 7. 17:09
1 2
 1/17 kolosszus22 ***** válasza:
97%
Maradj a jelenleginél, ha tényleg ilyen nagyszerű lány hatalmas bal lépés lenne elveszíteni, a régi barátnődnek akkor nem kellettél és lehet, hogy hatalmas csalódás lenne a jelenlegi után, de akkor már hiába sírnád vissza a mostanit.
2014. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2%

Menj rá mindkettőre, csak ne tudják meg.

A lepontozásomra ne figyelj, itt ugyis csak csajok pontozgatnak, minél kevesebb a válaszom pontszáma annál jobban igazam van.

2014. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Kikki6 válasza:
A mostani barátnődet mióta ismered? Én lány vagyok és énis ezen esem most át csak ugye én akarom (mert még nem) bevallani a fiúnak hogy szeretem. 12 éve ismerem. A legjobb barátom. Én azt javaslom, a szívedre hallgass. Gondold végig, hogy melyik lánnyal tudnád leélni az életed. Ha azzal a régi barátnőddel folyamatosan tartottad a kapcsolatot, és szereted akkor őt válaszd(véleményem szerint). De ha úgy érzed jobban szereted a mostani barátnődet, akkor válaszd őt. De nem érdemes egy új szerelem miatt eldobni a régi jó kapcsolatodat, főleg hogy szeret a lány. Remélem azért valamit segítettem. :) Lehet túl bölcsen hangzott, de csak 15 éves vagyok, és az is lehet, hogy nem kéne hallgatnod egy 15 évesre. :/ De én is ezt érzem át nagyjából, csak nálad a régi barátnőd szemszögéből. :)
2014. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A régivel nem voltunk együtt. Legjobb barátok voltunk, őt hamarabb ismertem meg, de tudott róla, hogy szeretem, visszautasított, ezért maradt viszonzatlan. Végül túltettem magam rajta és utána jött a párom, akivel 2 éve már együtt vagyok. A többit tudjátok.
2014. ápr. 7. 17:23
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha a barátnőddel minden tökéletes akkor ne tedd tönkre. Ki tudja az a kapcsolat működne e, mi van ha elveszíted azt akivel tényleg működik. Szerintem mond meg a jó barátodnak hogy ez a hajó már elment. Én legalább is ezt tenném.
2014. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindeképp maradj a mostaninál, ha tényleg igaz az amit leírtál róla.
2014. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Szöszi lány ***** válasza:
100%
Szerintem se hagyd ott a jelenlegi barátnődet, főleg ha ilyen jó a kapcsolatotok. Ezt igazából neked kellene érezned... Lehet most jött rá a jó barátod, hogy párkapcsolatban is jó vagy, nem csak barátságban és kicsit megirigyelte a dolgot.
2014. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

A megoldás, ha mindkettőt szereted és mindketten szeretnek, valamint egymással is jól kijönnek:

POLIAMORI

Üljetek le hármasban és beszéljétek meg akkor is, ha a végén választanod kell. Ez nem kamu, tapasztalat. Persze ne lepődj meg, ha ezután valamelyik partnered behoz a családba még egy pasit... Mert ugye amit neked lehet, azt nekik is. Csak így vágj bele. Már ha van merszed...

2014. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy szerelmes a barátnődbe, ha ez a vallomás elég volt ahhoz, hogy felkavarjon egy kicsit is.


Viszont a másik lány meg... róla is megvan a véleményem...most hogy komolynak látja a kapcsolatodat, bele akar rondítani? Régen miért nem kellettél neki? Most miért? Gondolkozz már...undorító...most csak azért kellesz neki mert neked barátnőd van, akivel komolynak mondható lett a kapcsolatod 2 év alatt.


A férjem is hasonlóan járt egyébként. 5 nappal az esküvőnk előtt kezdett el hisztizni neki az egyik lány haverja (akit már sok éve ismert és barátok voltak), hogy miért nem törődik vele, milyen jó lenne ha együtt járnának, és ilyenek....a férjem meg közölte vele hogy erre az előtt kellett volna gondolnia hogy velem összejött, és most már késő. Ez a hajó elúszott.


Nagyon szánalmas. Csak azért kellett volna neki, mert feltűnt neki hogy nem csak dugni járunk össze hanem komoly a dolog...amúgy ez a csaj már 2 másik srácra is rámászott a haveri körből, csak egyiknek se kellett...


Szerintem ez a lány veled kb úgy viselkedik, mint a férjem haverja.

2014. ápr. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A 9-esnek igaza van!

Ez az úgynevezett lánybarátod marhára szerethet ha csak úgy keltetted fel az érdeklődését hogy lett egy komoly barátnőd és szétakar titeket szedni. Önző!

Kíváncsi vagyok milyen "szomorkás" kifogással magyarázta meg azt, hogy akkor miért nem jött veled össze előbb, hiszen te voltál a NAGY szerelme?

Báhh.. szánalmas.

Nagy hibát követsz el ha a jelenlegi barátnődet megbántod! És szerintem a jövőben válogasd meg a lánybarátaid.

2014. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!