Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt minden ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt minden ok nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel eddig haverok voltunk, sőt, inkább barátok. Mindig nagyon kedves meg figyelmes velem, de ma elkezdte hirtelen mondogatni mindenkinek (előttem és nekem is), hogy mennyire utál engem, és hogy ők is utáljanak.. Alapvetően egy értelmes srác,nem is értem miért tette ezt ,mert tényleg minden ok nélkül, egyik pillanatról a másikra.Nem tudom, hogy viccnek szánta-e, de viccnek elég rossz volt, mert nekem nagyon fontos és azt hittem, én is neki... Amikor észrevette, hogy tényleg rosszul esik, akkor már elkezdett ölelgetni, de bocsánatot nem kért. Miért tehette ezt? 15 l
2014. aug. 15. 22:46
 1/1 anonim válasza:
Azt hitte igy 'menobb' masok elott..
2014. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!