Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim elolvasta a myvipen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kateamstrong kérdése:

A pasim elolvasta a myvipen a leveleimet az engedélyem nélkül! Ti mit tennétek a helyemben?! Számonkérnétek rajta, hogy ezt meg miért csinálta?!

Figyelt kérdés

Volt egy srác akivel levelezgetem de csak baráti szinten és mivel a párom tudta a jelszómat megnézte ezket a leveleket, pusztán azért mert féltékeny! Számonkérte rajtam a leveleket és képes volt azt hazudni, hogy onnan tud a fiúval való mailezésemről, hogy valaki küldött neki egy smst!

Hazudott nekem....:-(


2009. aug. 22. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Attól is függ ,hogy miket leveleztél te azzal a sráccal ,és adtál-e okot arra a barátodnak,hogy féltékeny legyen. De ha adtál okot, ha nem ,azért számon kéne kérni,hogy miért csinálta... Meg persze,hogy hazudott is. De vizsgáld meg az ügyet az ő szemszögéből is és akkor fogsz helyes megállapításokra jutni. Te megtennéd e ezt , vagy Te hazudtál e már neki stb.
2009. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Először is, megváltoztatnám a jelszavamat, és elgondolkodnék rajta, hogy valóban ezt akarom-e. Ha az én barátom megnézné a leveleimet, nagyon ki lennék rá akadva, talán még szakítanék is vele.
2009. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Szemét dolog volt tőle,ez tény. De ha nincs titkolnivalód,akkor meg nincs miért vergődnöd sem. Ha meg ő ilyen hülye,hogy a semmiért piszkál..hát, én is elgondolkoznék a helyedben, hogy kell-e ez neked...
2009. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Hazudik, nyomozgat utánad, féltékeny -betegesen. Tuti, hogy szakítanék vele.
2009. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Őszintén: ha ő levelezne egy lánnyal iwiw-en, myvip-en vagy akárhol, akkor te számonkérnéd? érdekelne levelezése? féltékeny lennél rá? na erre varrjál gombot ...
2009. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
ha ezt nem viseled el, jobban jár a srác is meg te is ha szakítotok!
2009. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
ő hazudott, te meg más srácokkal levelezgetsz titokban, szerintem kvittek vagytok.
2009. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Ez miért beteges féltékenyéség? Stílusodból ítélve, nem volt teljesen jogtalan a kutakodása..
2009. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
ha nem szeretne, nem lenne rád kiváncsi, azt csinálnál mellette, amit akarnál ...
2009. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Olyan tipikus nő vagy, hogy még őt hibáztatod. Nézzél már magadba.
2009. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!