Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúlik valaha is bűntudat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik valaha is bűntudat?

Figyelt kérdés

Meleg vagyok. Vallásos családban nőttem fel, egy homofób apa mellett, aki belém verte, hogy mindaz, amit érzek, amilyen vagyok bűn, mocskos, megvetendő.

Bár már évek óta nem tartom vele a kapcsolatot (nem tekintem őt apámnak, mint ahogy ő sem engem a fiának) a mai napig nem tudok túllépni mindazon, amit velem művelt. Hiába van szerető párom, képtelen vagyok a boldogságra.


Van valaki, aki hasonló módon érez/érzett? Elmúlhat ez valaha is?



2014. aug. 15. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Koncentrál arra,hogy te így vagy boldog, te így érzed jól magad. Beszélj sokat a pároddal erről, és próbálj meg belőle megnyugvást szerezni, hogy ő van neked, és ez milyen jó. :)
2014. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Ez közhelyes lesz de beszélj apukáddal szinte biztos hogy őt is emészti a bűntudat
2014. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 My Conserve ***** válasza:
Pszichológus talán segíthet. De sztem nem csak az apád miatt érzel bűntudatot, hanem azért is, mert rohadt sok ember érezteti veled ezt állandóan. Szal amíg ők emlékeztetnek rá, addig vasidegek kellenének ahhoz, hogy ezt figyelmen kívül hagyd, és még normális is maradjál.
2014. aug. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egy rasszista keresztény ember:D az igen
2014. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jehova tanúi családban nőttem fel... azt hiszem van sejtésem arról, amiről beszélsz, viszont én túltettem magam a dolgon és boldog vagyok a párommal. :)
2014. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező én is egy pszichológust javaslok, valamint lehet, hogy közhelyes, de az idő mindent meggyógyít.

Ne emészd magad apád miatt. Hiába van a Bibliában felebaráti szeretet, meg elfogadás, a mélyvallásos emberek a legkirekesztőbbek. Ne legyen bűntudatod! A homoszexualitás ugyanolyan, mint a heteroszexualitás. Egyáltalán nem bűn, és nem szégyen.

Az ilyen ultravallásos emberek azért mondják bűnnek, mert (le lehet pontozni, de) nincs önálló gondolatuk, csak a Bibliára hagyatkoznak mindig.

2014. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
beszélni kell róla, minél többet, annál jobb. az érzéseidről. akár csak magadban is. mondd el hangosan mit érzel, mit szeretnél, mitől lenne jobb. hogy saját magaddal tisztába kerülj.
2014. aug. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
HAgyjuk már azt a k***va bibliát! :D Valaki x ezer évvel ezelőtt betépett, meg gombázott és összeírt egy ilyen marhaságot, ma meg a sok hitetlen bizonyítékként emelgetve áhítattal könyörög... Komolyan .. XD Higyj istenben! NEm azért teremtett téged olyannak amilyen vagy, hogy szenvedj. Senkit nem azért teremtett... hozzá nem kell könyörögni ... XD Ez akkora fa*ság .. Imádkozni lehet, sőt kell is hozzá, de amiatt mert meleg vagy ne legyen bűntudatod, és ne könyörögj, mert csak rosszabb lesz :D
2014. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!