Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Megcsaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megcsaltam a barátomat. Most pedig kétségbeesett vagyok. Van értelme elmondani neki? Elmúlik valaha a bűntudat?

Figyelt kérdés

A történetem: 19 éves vagyok, anyukám külföldön él, több mint egy éve. A nyáron egy hónapra kiutaztam hozzá. Bérlakásban él, négyen vannak. Nekem nem jutott hely az ő és a párja szobájában, így a szomszéd szobában lakó magyar fiúhoz kerültem, akinek volt egy plusz ágya. Nagyon megkedveltük egymást, rengeteg közös volt bennünk. Először csak érzelmileg vonzódtam hozzá, aztán testileg is. Két hét ismeretség után lefeküdtem vele. Amit tudni kell, hogy ekkor 5 hónapja volt itthon, Magyarországon barátom. Mikor kiutaztam, én voltam a legszerelmesebb lány. De odakint. Olyan életem volt, amit mindenkinek kívánnék. Sosem voltam olyan boldog még, mint külföldön. Megnőtt az önbizalmam, és szépen lassan elfeledkeztem arról, hogy itthon valaki vár.

Néha az eszembe jutott az, hogy de jó lenne vele lenni... de ahogy telt az idő, annál kevésbé szerettem már Eriket (a párom). Éreztem odakint bűntudatot, ami aztán csihadt.

Most itthon vagyok, Erikkel 8 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást! Az összeköltözést tervezzük, de napok óta gyötör a gondolat: nem kéne elmondanom neki? Tudom, hogy a saját lelkemen könnyítenék, őt megbántanám vele. De egyikünknek sem lenne jó. Eltűnne a bizalom a kapcsolatunkból, és tán soha többé nem akarna látni.

Soha nem voltam olyan szerelmes, mint az elmúlt egy hónapban! Azt hiszem, belehalnék ha elhagyna...



2013. szept. 19. 17:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
szerintem mond el, aztán halj bele nyugodtan...
2013. szept. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem bírtál ki nélküle 2 hetet sem, akkor talán mégsem volt olyan nagy az a szerelem. El kellene mondanod neki, mert úgy fair.
2013. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

szerintem meg ne kommentelj...

én olyan emberektől kérek tanácsot, akik már átéltek hasonlót... férfiaktól, akiket csaltak meg... nőktől, akik már csaltak.. és olyan emberektől, akik csak egy picit is át tudják érezni a helyzetem.

Hibáztam, magamnak kerestem. Ezen túl is lehet lépni. Ne olyat mondj, amit már én is tudok..

2013. szept. 19. 17:56
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Ribizlibokor
2013. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

ettől sose fogsz szabadulni és meg mérgezi a kapcsolatodat mint egy tüske, mond el aztán ha a párodnak belefér az értékrendjébe az az ő dolga


én nem tudnék úgy együtt lenni semmiféle nővel, akár mennyire is szeretem, hogy megcsalt


25/F

2013. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ribizlibokor?? Én értelmes hozzászólást várnék... És hogy megjelöljétek, hogy hány évesek vagytok, meg milyen neműek..
2013. szept. 19. 18:03
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
A pszichológia szerint, amikor a párodnak elmondod, hogy megcsaltad, igazából annyi történik, hogy a bűntudatodat átváltottad az ő fájdalmára. 33/N
2013. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

2/6-os kommentelő

akkor tényleg nem volt nagy a szerelem, amikor kint voltam.

Hazajöttem, eltelt egy kis idő, és olyan közel kerültünk egymáshoz, mint még soha!

Ez a probléma. Megpróbáltam nem tudomást venni a dologról, mivel ha elmondom, neki jobban fájna, mint ahogy én megkönnyebbülnék... és talán nem is lenne olyan egyszerű azután...

2013. szept. 19. 18:09
 9/21 anonim ***** válasza:
Ez értelmes volt.
2013. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 kolosszus22 ***** válasza:
89%

Biztos marha szerelmes lehetsz belé, ha szaros 2 hét alatt elfelejtetted és már más dugott meg, francnak se kellenél, sajnálom szegény barátodat, hogy egy ilyen könnyűvérű cafkával tervez közös jövőt, sok csapás fogja még érni melletted.

26F

2013. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!