Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki a titkomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki a titkomat vagy nem a megfelelő emberrel vagyok együtt?

Figyelt kérdés

Három hónapja vagyok együtt a mostani párommal, egészen ezidáig semmi zavaròt nem tapasztaltam. Aztán valahogy szóbakerült, és mondta, hogy mennyire utálja ha valaki sajnáltatja magát, állandóan rossz kedve van, depis...stb Bizonyos szintig egyetértek, de én inkább segìtek az ilyen embereknek. A kérdésem az lenne, hogy elmondjam e neki, hogy megerőszakoltak? Egy évig depressziós voltam miatta, gyógyszert szedtem, öngyilkossággal is próbálkoztam, aminek vannak nyomai. Eddig is kétségeim voltak affelől, hogy jó ötlet e elmondani, de most még az a kis erőm is elment. Még nem feküdtünk le, ezért is szerettem volna elmondani. Szerintetek mit tegyek?

19L


2014. aug. 12. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd el egy kapcsolatban a legfontosabb az őszinteség.
2014. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze, hogy mond el, ez nem egy olyan dolog amit el kell titkolnod, és gratulálok, hogy nagyjából feldolgoztad a traumát.. Abból gondolom, hogy tudsz róla beszélni, és van barátod, a Te esetedben duplán számít az őszinteség...
2014. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezt vidáman, optimistán elmondani neki...

Amúgy egyetértek az elsővel.

2014. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

túl vagy rajta? lelkileg rendben vagy? ezek lehet kicsit hülyén hangoznak...de a múlton sajnos nem tudsz változtatni el kell fogadnod és lezárnod, így értettem, hogy sikerült e ezt megtenned...


szerintem mond el neki, de ne sajnáltatva magad, hanem mint egy tényt...hogy sajnos ez történt ez van, milyen hatással volt ez rád...és milyen hatása van a mai énedre...fontos a bizalom és az őszinteség...remélem nem fogja félre érteni és sikerül boldog kapcsolatot kialakítani :)

2014. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog amit el kellene neki mondani mindenképp, ha nem érti meg akkor meg ...


Figyelj ez egy olyan dolog amit nem könnyű feldolgozni és teljesen érthető az utána következő depresszió és ha ezt a barátod nem tudja megérteni akkor jobb ha minél hamarabb vége a kapcsolatnak, bár ha normális akkor nem lesz semmi gond ezzel kapcsolatban.

2014. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen mondd el! Az őszinteség fontos. Az, hogy a sok emós p*csa sajnáltatja magát, meg kamu öngyivel menőzik a facebookon, az baromira más dolog, mint egy orvosi/pszichológiai kezelésre szoruló TÉNYLEG DEPRESSZIÓS-BETEG nemierőszak áldozat. Mert ugye ma ha már hétfő van vagy esik az eső vagy vége a kedvenc sorozatnak, akkor divat depressziót kiáltani, mert keverik a pillanatnyi rosszkedvvel, rossz hangulattal. Te TÉNYLEG BETEG ÉS DEPRESSZIÓS voltál, nem sajnáltattad magad!
2014. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy összefügg az a két dolog amit írtál. Mármint neki ez a véleménye, oké - de másokról.

Ha te ezt el tudod neki mondani, azzal nem sajnáltatod magad, mert már nem ott tartasz ahol akkor.

2014. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!