Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintettek megcsalás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek megcsalás, ha valaki neten "szexel"?

Figyelt kérdés
Ne oktassatok ki,tudom,hogy az nem szex,csak nem tudtam jobban megfogalmazni.Szóval,ha valaki nem a párjával dumál ilyeneket...
2010. jan. 14. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Ezek az értelmes kérdések...nem megcsalás de nem is helyén való hacsak a párod nem bánja.
2010. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
dehogy megcsalás úristen.az olyat meg amugysem értem mi a jó camsexbe,hogy abba mi az élvezetes -.-
2010. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerinttted te tucc írni?


ilyen értelmi szinten... hallod.. :D


egyébként nem megcsalás, de k*rvára szarul fog neki esni

2010. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Egyet értek az elözökkel, szarul fog esni neki.

Én speciel tuti kidobnám a pasimat ha ezt csinálná.

Nekem már az megcsalásnak értetödö ha a párom más nöre gondolna és ugy élvezne el...

2010. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! Bocs,ha nem tetszik a helyesírásom,attól még ne oltogass!
2010. jan. 14. 14:13
 6/16 A kérdező kommentje:
A többieknek köszi a választ,én is így gondolom! Egyébként lány vagyok,csak egy ismerösömmel beszéltünk erről a témáról,és kiváncsi voltam más mit gondol erről.
2010. jan. 14. 14:15
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

egyáltalán nem. egy kis szórakozás mindenkinek jár.

én is imádok neten "szexelni".

2010. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Több nő vált már el azért mert a férje a secund life nevű játékban más nővel szexelt virtuálisan. Nekem ez az egész meglehetősen bizar. Mi abban a jó, ha egy 3D-ben rajzolt babával csinálok bármit is?
2010. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én nem pont erre gondoltam,hanem,hogy csak írogatnak egymásnak.Tehát,nem cam, meg ilyenek,csak szóban...
2010. jan. 14. 14:59
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Nekem ha a barátnőm csinálná ,azért elküldeném a retekbe...
2010. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!