Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kicsi a mellem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kicsi a mellem? Vélemény? (képpel)

Figyelt kérdés
Nagyon nem vagyok megelégedve a melleimmel de a barátom szerint semmi baj velük. Szerintem csak nem akar megbántani.. szerintetek?

2014. aug. 16. 01:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
100%

Nem kicsik ezek a mellek (a személyes véleményem pedig nekem is az, hogy a piercing rontja az összképet... de a személyes véleményem nyilván nem számít, irreleváns ez esetben).


Egyébként semmiképp sem bántásból, de muszáj megkérdeznem... Azon elgondolkoztál már, hogy miért nem elég a barátod három éve hangoztatott, - feltehetőleg - őszinte véleménye ahhoz, hogy elégedett legyél és miért van szükséged vadidegenek random visszajelzéseire?

Lehet, hogy ha erre megtalálnád a választ, sokkal előbb rájönnél arra is, hogy miért foglalkozol a melled méretével és miért vagy még mindig elégedetlen, amikor elvileg van valaki, akinek így vagy tökéletes...

2014. aug. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 A kérdező kommentje:
Talán azért mert folyamatosan úgy érzem, hogy sose leszek neki elég jó...
2014. aug. 19. 17:16
 33/80 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezen nem fognak segíteni a random vélemények. Ezt magaddal kell lerendezned és azokra kell támaszkodnod, akik a legközelebb állnak hozzád és kvázi az érzelmi támaszaid.


Én legalábbis nehezen tudom elképzelni, hogy ha valaki egy három éves, komoly kapcsolatban sem tud egyensúlyba kerülni önmagával annak ellenére sem, hogy minden támogatást, pozitív visszacsatolást megkap, annak pár idegen vélemény segítene... de ki tudja?!

2014. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
Pont jó. Szép nagyon!!!
2014. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
100%

"a barátom szerint semmi baj velük."


Nem, ez a heti "ha semmi gond a kapcsolatomban, akkor kreáljunk" csajszi.

2014. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
ne legyen vele gondod, szép formásak. az én ízlésemnek még túl nagy is, de én pont a kisebb melleket szeretem, de ez nem váló ok, ha nyakon felül minden rendben van a csajnál....az ilyen kérdések, önbizalomhiányos problémák sokkal jobban zavarnak, mint a nem megfelelő mellbőség
2014. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
ha annak ellenére se tudod elfogadni magad, hogy a barátodnak is tetszik, akkor ne itt kérj véleményeket, mert azok nem változtatnak a véleményeden, menj el pszichológushoz, aki talán tud segíteni, hogy rájöjjetek, hogy miért lehet és hogy mégis el tudd magad fogadni.
2014. aug. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha legalább fele ekkkora lenne, szerintem nagyon és szép a formája. Hagy kérdezzem meg hogy mekkorák 70/C,?
2014. aug. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. cicik *.*
2014. aug. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 A kérdező kommentje:
75/C ! :) Aranyos vagy
2014. aug. 27. 00:55
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!