Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kicsi a mellem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kicsi a mellem? Vélemény? (képpel)

Figyelt kérdés
Nagyon nem vagyok megelégedve a melleimmel de a barátom szerint semmi baj velük. Szerintem csak nem akar megbántani.. szerintetek?

2014. aug. 16. 01:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek:)
2015. jan. 1. 15:02
 72/80 anonim ***** válasza:
100%
popsiddal nincs bajod?
2015. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim válasza:
Hány milliárdszor fogod még újra kiemelni a kérdést?
2015. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 cso91 válasza:
Ne viccelj, nagyon szép melled van és egyáltalán nem kicsi!
2015. jan. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
Legjobb esetben is, csak azt szeretné, hogy itt fényezzék jogosan.
2015. jan. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
67%
Igen szerintem nagyon kicsi és csúnya. Ha nagy lenne akkor lógna valamennyire, mert minden mell ami nagynak mondható az valamennyire lóg. Tiéd meg olyan feszes . Szerintem plasztika ez.meg rohadtul csúnya undorító az a sok barna pötty.
2015. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod :)
2015. jan. 2. 14:15
 78/80 anonim ***** válasza:

kérdező, ez tényleg a te képed, vagy letöltötted valahonnan?

ha tényleg te vagy a képen, akkor nem raksz fel más nézetből is képet, hogy a kérkedők megbizonyosodjanak, hogy nem kamu kérdés...?

2015. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
Csak nekem nem nyitja már meg a képet? Csak a képfeltöltéses logót rakja ki. Kérdező, nem töltenéd fel még egyszer?
2015. aug. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szerint tényleg nem szép a melle, az nem fotózgatja, ráadásul nem mutogatja idegeneknek. Én nem vagyok velük megelégedve, és nem is fotózgatnám/mutatnám meg mindenkinek. Innen látszik ki megy csak a magamutogatásra, de büszke lehetsz magadra, kaptál vagy ezer dicséretet, a felét olyanoktól, akik kb. képen láttak csak ilyet. Inkább az agyad csináltatnád meg, mint a melled.:D
2015. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!