Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kicsi a mellem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kicsi a mellem? Vélemény? (képpel)

Figyelt kérdés
Nagyon nem vagyok megelégedve a melleimmel de a barátom szerint semmi baj velük. Szerintem csak nem akar megbántani.. szerintetek?

2014. aug. 16. 01:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
Milyen szánalmas a kérdező. Mindig kiemeli a kérdést és itt várja a nyalizó kommenteket, holott ez kicsinek sem mondható.
2014. dec. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit ez már olyan kérdés hogy megmutatod neked mekkora van. Nem hinném hogy valaki ilyen nagy/szép ciciket kicsinek tartana, de ha ez a kérdés komoly akkor az tényleg szomorú.

NEM kicsit, nagyon szépek.

18/F

2014. dec. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 A kérdező kommentje:

Amikor egy no nincs a melleivel megelegedve, az elegge lehuzza az onbizalmat. En meg mindig nem vagyok sajnos es azert emelem ki mert jol esik olvasni de sajnos ez par oraig tart max. 1napig.


Nem, ez nem felvagos kerdes, hisz arc, nev nelkul teszem, mi hasznom lenne belole. De koszonom a dicsereteket. (kovetkezo evbe pedig meg is csinaltatom oket)

2014. dec. 24. 00:51
 54/80 anonim ***** válasza:

Te most komolyan beszélsz?

Szerintem amúgy 10-ből legalább 8 férfi örülne ha a bárátnőjének ilyen mellei lennének.

Szerintem ezeken nem kéne változtatni kedves.

Amúgy pedig ha normális dokihoz mész lehet hogy le is beszél.....

2014. dec. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
Kamu vagy ön bizalom hiány, esetleg, hódolat várása. Mert ilyen melleket bevillantva szinte akár milyen fejjel beválogatnának még egy A kategóriás filmbe is, most nem csak ponróra értem.
2014. dec. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
100%
Normális doki ilyen mellű lányt/nőt le is beszél, a beavatkozásról.
2014. dec. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
86%
Persze, persze tökre hihető, hogy önbizalomhiányod van. Akkor inkább egy pszichológushoz menj mint plasztikai sebészhez. Látszik, hogy melled az van, de agyad az nem igazán adatott meg neked.
2014. dec. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim válasza:
Mennyi a tarifád 1 órára cica?
2014. dec. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
szép formás és nagy is nincs ezzel semmi baj
2014. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
Jó! :)
2014. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!