Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Két kapcsolat között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Két kapcsolat között átlagosan mennyi ideig szoktatok egyedül lenni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy hetet. Ha szerelmi bánatom van, azzal kompenzálom, hogy keresek egy másik pasit, aki boldoggá tesz.
2014. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 manó1235 ***** válasza:
2 éves kapcsolatom vége után.. úgy 4-5 hónapot voltam egyedül. Aztán ismerkedtem. DE persze ez a kapcsolat hosszúságától és komolyságától is függ.. ha egy hónapot vagyok valakivel nyilván nem gyászolom fél évig a kapcsolatot.. szal érted :)
2014. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is nagyon keveset, max. egy hónap
2014. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedvtől és az előző kapcsolattól függ. Amikor egy hosszú kapcsolatom ért véget hirtelen, akkor másfél évig egyedül voltam utána. Fel kellett dolgozni és az egyedüllét is jót tett. Ha én szakítottam és volt kedvem utána még keresgélni akkor általában 1-2 hónap után volt valakim. De legutóbb például 5 hónapig keresgéltem, mire találtam egy megfelelő alanyt.

Jelenleg 2 éve nincs senkim, se kedvem, se időm, most az diploma és a karrierépítés az első. Utána ráérek. :)

2014. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!