Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért olyan csodálato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért olyan csodálatosak?

Figyelt kérdés
Mitől olyan szépek? Mitől olyan kellemes érzés már csak rájuk nézni, már csak rájuk gondolni? Miért lesz szebb az egész napom, ha látok egy lányt mosolyogni? Miért olyan különlegesek? Honnan jön ez a csoda?

2014. aug. 16. 17:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Evolúció.
2014. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A tegnap itt megismertem egy 16 eves lanyt...........Elragado,szexi,csodalatos,aranyos,kedves,szep,erzeki....es meg sorolhatnam.Amikor ilyen csodakba botlok,meg van kedvem ehez a kur.a vilaghoz :)_
2014. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Különben ezt a kérdés már én is feltettem itt tavaly. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2014. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én gyűlölöm a női nemet, és szerintem egyáltalán nem vagyunk közelében sem a csodálatosságnak.:D álnok egy nem, ezt úgymondom hogy én is lány vagyok
2014. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
mert ők a szebbik nem :) mi pedig az erősebbik :P
2014. aug. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam úgy, hogy egy lány mosolya széppé tette volna a napom. A lányok éppoly csodálatosak és rondák is tudnak lenni, mint a fiúk.
2014. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!