Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lúzer fiú, aki a...

Van egy lúzer fiú, aki a barátom, szerintetek ő többet érezhet? Van itt olyan csúnya fiú, aki titkon szerelmes az egyik lány barátjába?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit még egyetemen ismertem meg, jóban lettünk, kb. kéthetente járunk el együtt koncertre, ebédelni, meginni egy pohár bort, stb.


Neki soha nem volt párkapcsolata (szűz is), nagyon csúnya és bénácska szegény, viszont nagyon okos és tetszik a belsője, így szívesen vagyok a barátja.


Mostanában eszembe jutott, hogy vajon belém szerethet-e, és tönkremehet ez a jó kapcsolatunk?


26l


2014. júl. 30. 10:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

szegény barátod. én nem szoktam lúzerezni a barátaimat....

de igen beléd szerethet

2014. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti h beléd szeretett. Azok a fiúk akiknek enyi idősen nem volt komoly kapcsolata, sőt még szűz is, könnyen beleszeretnek olyan lányba akivel sokat van együtt.
2014. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. Tudja, hogy van párod, és tiszteletben is tartja gondolom. De titkon biztosan többet remél. Főleg mivel sok időt töltetek együtt, jó programokkal stb. Na meg aztán néha az emberek félreértik a jeleket. Ha valaki szerelmes, hajlamos erre.
2014. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

akkor ritkítanom kellene a találkozásokat. bár a pasiügyeimről beszélek neki sokat, meg sosem adom jelét, hogy nekem ő tetszene...


rossz, hogy nehéz ez a fiú-lány barátság, a szakmámban meg szinte csak férfiak vannak, akikkel értelmes beszélgetést tudok folytatni...

2014. júl. 30. 10:33
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Mivel férfi-nő között nincs barátság így természetesen beléd szeretett ... Ezek a látszat férfi-nő barátságok, csak igen nagy kompromisszumok egyik fél részéről, aki természetesen sokkal többet szeretne.
2014. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

utolsó számból vetted ki a kérdést, komolyan nem értem, csak, mert csúnya miért lúzer már valaki?o.O


sok dagaddt ronda nőt ismerek, őket is nevezhetnénk lúzernek ilyen alapon, mégis van párjuk, mert a pina hatalma sajnos nagy úr


amúgy, ha megtudom,hogy a lány barátom így beszél rólam, hogy lúzer, szerintem jól le fogom b-szni és megszakígtom vele a kapcsolatot

2014. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ugye azt észrevettük, hogy nem azt írtam, hogy AZÉRT bénácska, mert csúnya? ez két egymástól független jellemzője. (bár biztos nehéz 20-30%-ban adni helyes válaszokat, kollégák!)
2014. júl. 30. 10:41
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Ha valaki okos, már nem lúzer, mert ugye annyi hülye van, veled az élen. :)
2014. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
segíts neki barátnőt keresni.
2014. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
a kérdés nem az, hogy én hülye vagyok-e, vagy hogy miért lúzer (saját állítása szerint is teljesen sikertelen a csajozásban, és mi is látjuk), és az sem, hogy hogyan csajozhatna be (egyszerűen nem tud).
2014. júl. 30. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!