Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdésem a fiúkhoz szól. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem a fiúkhoz szól. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szóval, képzeld el a következő helyzetet:

Katona vagy egy várban, ott szolgálsz. A király azt mondja, hogy vigyél a börtönbe a társaddal egy lányt (aki csinos). Meglátod a mellét, és rögtön meg akarod hágni. De el kell vinned a börtönbe. Mit gondolsz, ráér 20 perc múlva is elvinni őt? Végül is őrizet alatt áll így is, úgy is.



2014. aug. 16. 21:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
És mit csinálnál vele abban a 20 percben? :D
2014. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem ér rá és vinném egyenesen oda, mert attól, hogy katona vagyok, Ő meg rab, még nem jogosít fel rá, hogy a magamévá tegyem.
2014. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Elvinném a börtönbe és a társammal együtt ott rendeznénk egy édeshármast! :)


18/F/bi

2014. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
agyadra ment a trónok harca?
2014. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én biza alaposan meghágnám a lányt, letépném a ruháit is! Ha lebukok majd azt mondom szökni próbált. :)
2014. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Jól meghúznám :D
2014. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

hát fura egy kérdés :D elképzeltem magam egy trónteremben ahol a király utasít, hogy vigyem le a lányt a börtönbe...


A király ül az arany trónján koronával a fején, fehér vörös aranyba öltözve, elég dagi feje van a sok zabától, de attól elég szigorú tekintete, sötét körszakálla...én meg talpig vasba öltözve, lándzsával a kezemben :D csóró csaj meg kissé szakadozott fehér ruhában...


Na szóval a társammal elindulunk és kísérjük le a lányt a cellákhoz...én nem szólok semmit, a társam sem...csak a lány könyörög...nem erőszakolnám meg, ha meg ő is akarná akkor egyértelműen azért akarja, hogy elengedjük utána, szóval igazából mégsem akarja...szóval nem tenném meg, nem erőszakolnám meg, elég nagy lelki törés neki az, hogy a börtönben kell sínylődnie...nem akarok még egy lapáttal rátenni erre, főleg, hogy én kísérem le a cellába, már így is túl sokat tettem...nem fokoznám...


ja igen a mell villantós rész kimaradt de most már mind1...


21F

2014. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

#4, nem ment az agyamra :D csupán én is szeretem a fantasyt.


Egyébként azért kérdeztem, mert lány lévén nem tudok férfi ésszel gondolkodni, egy férfi jobban meg tudná mondani. De szerintem ha fiú lennék, rászánnám azt a 20 percet :D Végül is, a katonák évekig nem igazán látnak nőt, csak vért és kegyetlenséget. Aztán, amikor alkalmad van rá, hogy meghágj egy nőt, szerintem megtennéd. Persze embere válogatja.

2014. aug. 16. 22:11
 9/28 anonim ***** válasza:
Lekapcsolnálak a gépről mert agyhalott vagy.
2014. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
#7, tetszett :D Am a király vékony, fekete hajú, fehér bőrű és kék szemű, és leginkább a fekete szín illik hozzá :)
2014. aug. 16. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!