Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti visszamennétek az exhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti visszamennétek az exhez ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Az ex csaj nem túl jó természetű, anyagias, akaratos és hisztis, viszont ha minden úgy van, ahogy akarja, akkor kedves és kellemes társaság.

Most lenne az esküvője, de le akarja fújni, mert a vőlegény nem költ rá eleget, és így neki nem befektetés.

A jelenlegi csaj nem hisztis, normális, teljesen átlagos, de kevesebb embernek szimpatikus, mint az ex, mert nincs benne semmi különleges.

A srácnak most esélye van visszamenni az exhez, mert az hajlik rá, hogy újrakezdjék.


Ha Te lennél a srác, mihez kezdenél?


2014. aug. 17. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvagnam a torkat a hulye k++vanak
2014. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem tuti h nem mennek vissza
2014. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem mennék vissza az exhez a srác helyébe.


-a vőlegény nem költ rá eleget, és így neki nem befektetés.

2014. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a srác ilyen körülmények közt vissza akar menni az exéhez, akkor nem normális.
2014. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bakker!!! Én pont ugyan így voltam, csak nem volt házasodás, de többi stimmel!!!

És nagyon megbántam mikor újra elkezdtem járni az ex csajjal, csak kihasznált érzelmileg és anyagilag is.

Hála istennek már véget ért ez az egész.

2014. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És elhagytad érte az akkori párod, utolsó, vagy szingli voltál és újra kezdtétek?
2014. aug. 17. 21:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyagias emberrel nem jó semmiféle üzleti kapcsolat-nem jövedelmező hosszútávon tuti veszteséges, mert az árulók mindig belőlük, az anyagias emberekből kerülnek ki, és mindig arra hajlanak ki több pénzt igér nekik. Ezt mindenki tudja az üzleti életben, akinek egy csöpp esze van, az nem kezd ilyen emberrel, ha meg hosszútávon gondolkodik akkor végképp. Nem hogy házasság...
2014. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szingli voltam, és pont ez miatt is tudott befolyásolni érzelmileg ez az egész helyzet.

Egyébként meg ami egyszer már véget ért, az nem véletlen.

Sokáig én is azt hittem, hogy ez csak duma...mert újra lehet kezdeni...

Nagy francokat, régen is csak kihasznált, tudta hogy szerettem mindig, addig még volt pénz kocsi stb. addig jó volt minden.

Ahogy ez eltünt jött a szar.

Aztán 8 hónap után, hogy újra lett

2014. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kocsi pénz stb. ismét előkerült az ex.
2014. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!