Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tart még ez? (szakítás)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart még ez? (szakítás)

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nem tudom kivel megbeszélni ezért írok itt..Volt, egy barátom eddig..akit, rettenetesen szerettem.. Sajnos szakítottunk Januárban, és mindenki azt mondta h ne aggódjak majd elmulik ez a rossz érzés pár hónap és minden oké lesz. Viszont..semmi nem lett jobb sőt rosszabb lett minden egyes nap rá gondolok hogy hiányzik nekem..Nem beszéltem vele a szakításunk óta, és néha gondolok arra h ráírjak de sosem teszem.. valaki járt már hasonlóan..Meddig tartott ez "nálatok"? vagy akár meséljetek.. ti is.. valamit hogy hogyan vészeltétek át stb kérlek.Bármi tanácsot elfogadok..
2014. aug. 17. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:

én 2évig szerettem és szenvedtem egy srác miatt

úgy oldódott meg, hogy írtam neki egy hosszabb levelet, hogy zárjuk le az egészet, mert mi közben beszéltünk is és ez még jobban fájdította a szívem

annyit tudnék mondani, hogy esetleg tiltsd le, ne olvasgasd, töröld is ki a régi üziket

szervezz több barátnős, figyelemelterelős napot, tanulj többet, ismerkedj, ne nézz szomorú és szerelmes filmeket/dalokat

jobbat nem tudok drágám, sajnálom:(

2014. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
legelső barátnőmet (aki iránt előszőr éreztem szerelmet) akivel a szüzességem is elvesztettem fél év járás után dobtam ki aztán összejöttünk ő dobott ki megint összejöttünk és ott tartunk hogy utáljk egymást és nem is beszélünk egymással és mind a kettőnknek külön élet jutott, kb másfél év alatt hevertem ki de nem mondom még most se hogy teljesen (mivel azóta nem votl semmi komolyan csak ilyen egyéjszakás) mert néha azért gondolok rá hogy mi van vele és a régi dolgok eszembejutnak de végsősoron örülök hogy nem vagyok már vele együtt nagyon igaz az a mondás "Az idő gyógyítja a sebeket" kitartás kérdező ma még hiányzik de lesz még ez ígyse!:)
2014. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok és ezt jó olvasni hogy nektek már vége .. és tök jó.. örülök h jol vagytok.. és köszönöm a tanácsokat az első kommentelőnek :) nem nézem visssza a beszélgetéseinket.. egy képet nem tudok róla megnézni.. mert elsírom magam:/
2014. aug. 18. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!