Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, hogy a párotok mindennap füvet szív?

Figyelt kérdés

Nem rég léptem ki egy 3 éves kapcsolatból, elhidegültünk egymástól, de nagy részben az exem féltékenysége miatt

lett vége. Pár hónapja alakul köztünk valami egy vele egykorú 25 év körüli sráccal, minden tökéletes lenne, csak egy probléma van; mindennap füvezik!!! Állítása szerint ő ilyen, és ha valaki nem fogadja így el, az ne akarjon vele lenni. Ez volt a válasza arra a kérdésemre, hogy "Mi lenne ha a barátnődnek ez nem tetszene?"

Azóta nem beszéltem vele, idáig ő keresett engem, most egy ideje nem keres. Én egyelőre nem kezdeményezek, de mindennap eszembe jut és alig várom, hogy megint beszélhessek vele. Meg fogadtam, hogy többet nem leszek szerelmes, de kezdődik előröl, az ami 3 évvel ezelőtt.

Hallgassak az eszemre, most álljak le és ne keressem többet? Vagy ez ellen lehet tenni még valamit? 18/L


2014. aug. 17. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon.

Nem lenne ilyen párom.

2014. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szívd el előle!
2014. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igen és kizáró ok is lenne

hallgass most az eszedre is

2014. aug. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jobban zavarna, hogyha egész nap azt énekelné, hogy "smoke weed everyday."
2014. aug. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rendben. Remélem még nem estem bele annyira, folyton az adatlapját nézegetem, lassan csak azért megyek fel a netre,

hogy vele beszélhessek, meg folyton figyelem mikor van online. Napközben is szembe jut egy csomószor. Nem tudom, miért szívja ezt a sz@rt, mire jó ez neki. 4 és fél éve nem volt barátnője, nem tudja mi az oka.

2014. aug. 18. 00:04
 6/8 anonim ***** válasza:

mindenkinek van vmi nyavalyája...ha ezt leszámítva jo embernek tartod, akkor okés a tag..o mennyire vesz komolyan? Elég érett vagy hozzá?

-am ha vki igazán szereti a másikat, akkor képes legalább egy picit megváltozni...sokkal tobb oromet tud szerezni egy igaz barát, nemhogy a párja...mint hogy továbbra is szívjon...


Mellesleg hiába illegális, egyre tobb gyogyhatasat bizonyitjak fejlettebb orszagokban. Nagyobb gond a tarsadalmi megítélés...belesulykoltak az emberekbe, hogy ez rossz, a sokkal kemenyebb alkohol vagy dohany viszont nem számít drognak, ezert nem sok vizet zavar...

2014. aug. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem a fuvezes resz nem zavarna, csak az, hogy mindennap csinalja. Epp ugy az sem zavarna, ha mondjuk alkalmankent meginna par korso sort, de ugy mar igen, ha minden egyes napja errol szolna.
2014. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

IGEN!!


az még rendben lenne, hogy buliban előkerül, de minden nap NE!


22f

2014. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!