Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem ez a pasas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ez a pasas?

Figyelt kérdés

4 napig volt a munkatársam egy pasi.Elég furán viselkedett velem.Mikor mindenki elment ebédelni és én bent maradtam ő is bent maradt velem és mindig feldobott valami témát.Közölte velem a szülinapját.Csak úgy spontán.

Aztán fészen bejelöltem,miután elmondta hogy milyen profilképe van fenn fészen.Azonnal visszajelölt és írt is hogy mizu van velem meg elkezdett nekem az időjárásról hadobálni.

Azóta már vagy 1-2 napja felmondtam a munkahelyemen szóval csak fészen beszélgetünk.De rengeteget.Több órákat.Szinte még zuhanyzáshoz is viszi magával a gépét.De hiába a sok beszélgetés nem tudom mit akar valójában tőlem.Sokat mesél magáról.És én megkérdeztem tőle milyennek lát azt mondta kedvesnek és gyönyörűnek.Mondtam neki hogy kár hogy nem látjuk egymást többet.Erre azt írta szerintem is.De ettől függetlenül írt tovább meg mindenfélét mesélt magáról.Küldtem neki szívet erre küldött egy mosolygós fejet.Mikor sokáig nem írt vissza megkérdeztem miért? Erre azt felelte gondolkodik azon,milyen témát dobjon fel.


2014. aug. 18. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon mit akarhat? Mondjuk szeretne veled járni, de fél elmondani ezt neked.
2014. aug. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki. Nem értem, hogy Te ezt hogy nem veszed észre..
2014. aug. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg ennyire hülye vagy?
2014. aug. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja , szerintem is fel akar szedni, csak nyul bela.
2014. aug. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ez a viselkedése kissé béna.Miért nem mondja hogy bejövök neki? És miért nem kérdezi meg járnék-e vele? Hogyan kérdezzem meg tőle akar-e velem járni?
2014. aug. 18. 00:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy előtte szeretne megismerni? Legalább nem ront ajtóstul a házba.
2014. aug. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem olyan fejlett az érzelmi kifejezésében. Ha neked is szimpatikus, akkor próbálj neki segíteni.
2014. aug. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem meri elmondani mert eddig nem volt szerencséje a párkapcsolatok terén vagy esetleg nincs akkora önbizalma és fél hogy nem kell neked és csak h*lyét csinálna magából. A legtöbb pasi nem olyan mint a sorozatok szerelői a legtöbb megijed a feladattól.
2014. aug. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyeljétek meg, ennek a balféknek holnapra csaja lesz.
2014. aug. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!