Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én gondolok sokat a dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolok sokat a dolog mögé? Ő fél ennyire? Egyáltalán akarhat valamit?

Figyelt kérdés

Szokásos sztori.. vidéki vagyok, városban dolgozok, sokat buszozok. Van egy lány aki ugyanazzal a járattal jár amivel én, reggel is, délután is és természetesen el vagyok ájulva érte mint állat. Próbáltam vele többször is legalább csak a szemkontaktust felvenni de ha észreveszi, hogy figyelem, zavartan kapkodja a fejét. Egy ideig nem foglalkoztam már vele, mert gondoltam fél tőlem mint általában minden lány, mert tudni illik elég szigorú és hideg tekintetű vagyok mint egy diktátor. Ennek ellenére

az utóbbi két napban újra felkeltette az érdeklődésem. minden reggel ugyanabba a boltba járok.. 2 napja elkezdett ő is, pedig eddig soha, ráadásul ma reggel a pénztárnál mögöttem állt, de olyan közel, hogy zavarba jöttem tőle aztán amikor elmentem a pulthoz bepakolni a cuccomat akkor is oda jött mellém (egész közel). Ezen felbuzdulva próbáltam újra kapcsolatot teremteni, de ahogy ránéztem elkotort mint egy tökönharapott bika.

Komolyan nem értem, ilyen helyzetben még nem voltam.

Én addig tutira nem lépek tovább amíg nem kapok egy konkrét jelet mert egyenlőre ezekből nem tudok mire következtetni...



2014. aug. 15. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is elkapkodom a fejem, ha néznek és zavarba jövök, mosolyogj rá esetleg, ha tetszel neki, akkor nem bír majd fapofával rádnézni :D
2014. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. aug. 15. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
mutass neki a kezeddel szivecskét :))
2014. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lány voltam, de a srác egyszer rámköszönt egy "tudom-hogy-tudod-hogy-tudom" arckifejezésű cinkos mosollyal, és nem tudtam magam nem elnevetni :) Utána pedig kérdezz tőle valamit, hogy te is ide meg ide jössz-e, vagy te melyik busszal jössz ma haza :)
2014. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelem segítséget! :)
2014. aug. 16. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!