Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan fiúk akik kifejez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiúk akik kifejezetten az őrült lányokat szeretik?

Figyelt kérdés
Nem cigánykerekezve karalábétevően judozva öldöklő pszichopatákra gondoltam,hanem az olyan lányokra,akik teljesen máshogy látják a világot,nagyon furcsa asszociációik vannak,másoknak értelmetlennek tűnő dolgokat mondanak,csinálnak,nagyon furcsák,bolondosak,és olyanok,mint Noel Fielding.

2014. aug. 18. 13:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
de én se rólatok. :s
2014. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
megvan, csináljunk egy facebook csoportot:D
2014. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
csoportosan nem vagyok hajlandó ismerkedni))
2014. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Jelen :D mindig mindenen elkezdek filózni.néha már kicsit beteges pl a mai tüzijátéktól eljutottam egy mátrixhoz hasonló világ elméletéhez :D 2 perc alatt. sokszor én is csak nézem magam és nem értem hogy ezt hogyan hoztam össze.nemeg Én a pelyhet szeretem.
2014. aug. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
én ponthogy az ilyen lányokat szeretem a legjobban :) 17/f
2014. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2014. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16 válaszoló: link nem működik.


Személy szerint szeretem az olyan embereket, akiknek van egyéni elképzelésük a világról, érdeklődnek több dolog iránt is, nem csak az orrukig látnak.

2014. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok szoktak csak megfogni.
2014. okt. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A cigánykerekezés az tetszik, főleg, ha szoknyában csinálják.
2014. okt. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Őrült német lány Angliában:

MAD-chen.

2014. okt. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!