Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jo ez a szerelés egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jo ez a szerelés egy randira? 18L

Figyelt kérdés

Sziasztok.Hetvegen randim lesz es elegge izgulok mert eletem egyik leghelyesebb fiujaval lesz,akiert nagyon oda vagyok, multheten beszereztem a ruhadarabokat ,amibe menni fogok, sajat kepet nem rakok ki ,mivel igy ertekehetobb az osszeallitas.(szerintem.

[link]


[link]


Egyebkent egy nagyon exkluziv es szep etterembe megyunk(este),hogy tudjatok mi merre..:)


2014. aug. 18. 13:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Minél többször nézem meg, annál ízléstelenebb.

Étterembe farmer cuccot nem igazán veszünk fel, főleg ha az exkluzív.

Az a csipesznyaklánc meg mi a szar?! :D

2014. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik a felső rész és valóban, exkluzív étterembe nem farmerba mennek.

Az megint más kérdés, hogy a srác is jókora sznob lehet, ha első randira egy méregdrága étterembe visz, ám ez csak magánvélemény.

2014. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha csinos és elegáns szeretnél lenni, akkor nem azt a farmer felsőt kéne felvenni. Abszolút nem illik egy exkluzív helyre. Sőt, a nadrághoz sem igazán passzol szerintem. A nadrág és a cipő jó lehet egy elegáns felsővel.

Vagy jó választás lehetne egy egybe ruha, az sokkal elegánsabb.

37F

2014. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik,semmi poén nincs benne.A felsőrész kifejezetten csúnya.Viszont ha így jól érzed magad akkor így menj:)

Én ruhát vennék fel szineset jó szandál passzoló táska.

2014. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
haaat bocsi, de nekem a "90es evek panelproli csajai kioltoznek a telepi muvelodesi hazba pentek este" c. borzalom jut eszembe errol.
2014. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!