Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tart a "rajongás"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart a "rajongás"?

Figyelt kérdés

Az az érzés, amikor megismersz valakit, aki álmaid nője/pasija. Nem lehettek együtt, mert ő korántsem érez így irántad, de te mégis mintha szerelmes lennél, vagy nem is tudom. Ő foglalja el a gondolataidat, mindenről ő jut eszedbe, pedig alig ismered. Ha belegondolsz, hogy nem lehetsz vele, mély fájdalom fog el, feleslegesnek érzed az életedet, saját magadat pedig értéktelennek, mert nem kellesz neki.

Nem vagyok tini, de most megismertem egy lányt, és - életemben először - pontosan így érzek. Pont az ideálom; mindig ilyen lányról álmodtam, de persze nem jövök be neki.

Általában meddig szokott tartani ez az érzés?



2014. aug. 19. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
valtozo...nekem 5 ev kellett mire sikerult elfelejteni:/
2014. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha először éled át, akkor kuurva szar, akármeddig tarthat. Nekem ez volt egy bő félév legalább, mostanra már nem igazán érdekel... kell hozzá, hogy más lányok is megfogjanak így, mert akkor rájössz, hogy kár rinyálni egy nő után, hisz van belőlük egy csomó.
2014. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Először érzem... Sajnos nagyon válogatós vagyok, és még senkire nem mondtam, hogy ez igen, ő kell nekem. Egészen eddig.
2014. aug. 19. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:
sokáig....
2014. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!