Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nudista strandon merevedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nudista strandon merevedésem van az baj?

Figyelt kérdés
a jövőhéten elmegyünk 2 ismerősömel nudista strandra én már régóta ki szeretném próbálni nem vagyok szégyelős semmi ilyesmi és nem is azért megyünk hogy meztelen nőket nézegesünk mi pusztán csak egy kis meztelen fürdőzésre vágyunk de ha merevedésem lesz az nagy baj? :O azért nem csukot szemmel fogok mászkálni ugy hogy akaratlanul is megláthatok egy két dolgot ami akarva akaratlanul is be indít egy folyamatot és mivel még nem voltam sose ilyen helyen így szokatlan lesz
2014. aug. 20. 10:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem nézik jó szemmel, de nagyon nem. Oké így van rendjén ez tény, de ha nem azokat a részt figyeled akkor nem szabad hogy merevedésed legyen. Itt ugye meg kell szoknod azt hogy ez teljesen természetes és nem koncentrálsz oda ahová nem igazán kellene egy ilyen helyen. Ilyenkor jobb a vízben lenni mindig, ott úgy sem látják, ha a parton vagy, vagy máshol akkor törölközővel próbáld takarni, abba nincs semmi, sőt a törölközőt magadnál kell tartanod ha padra vagy olyan helyre ülsz ahová mások is fognak majd, ez a higiéniai szempontból alapvető dolog.


Egyébként sokan mondogatják hogy sok öreg van az ilyen helyeken és fiatalt alig látni. Bár vannak olyan fiatalok 18-30 év körüliek sőt gyerekek is akik nudiznak arrafelé, bár ritka de én életemben egyszer voltam nudista strandon Szeged mellett, azt hittem hogy ott jobbára én leszek ott fiatal meg 2 haverom, de nem, annyi velünk egykorú fiatal volt hogy az nem igaz. Persze többnyire átlagos lányok voltak, de láttunk jó néhány bombázót is. Igaz többségük takarva voltak vagy kendővel takarták magukat és csak a vízben voltak meztelenek meg ameddig a cuccaikhoz értek, de volt hogy hiába próbáltam nem odanézni mégis sikerült, és hát majdnem volt belőle egy elég kellemetlen helyzet, de szerencsére visszatudtam fogni magam.


Én azóta inkább nem is járok ilyen helyekre, ez nem nekem való.

2014. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Amado atya ***** válasza:
Dehogy baj, így legalább egyszerre el tudsz vinni a büféből 4 korsó sört és 6 sósperecet. :D
2014. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha a 2 ismerősöd nő lesz akkor ciki ha előttük fel áll.


Egyébként ha nem pislogsz nők után és diszkréten lefexel ha merevedésed támad akkor nincs gond.

2014. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha érzed, hogy mindjárt áll menj be minél hamarabb a vízbe. Az lehűt, meg ott nem is látszik.
2015. márc. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!