Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz szerelmes egy pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz szerelmes egy pasi?

Figyelt kérdés
Mit keres egy férfi egy lányban? Nem szeretnék olyan kommenteket, hogy a G pontját...meg hasonlók :D Komolyan érdekel, hogy mitől szeret, mi kell hozzá. Ha csak barátként szeret, az még átalakulhat valami komolyabbá? Vagy reménytelen, ha egyszer azt mondja: nem szerelmes belém. ?

2014. aug. 20. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet akármit keresni, vagy akármit elvárni.

De egyszer csak magától megtörténik, olyannal, aki egyébként a felének sem felel meg.

nagyjából 1 pillanat alatt tud ez megtörténni, és hát szerintem egy aranyos, vagy épp csak őszinte pillanatában a nőnak, amikor az látszik, milyen ő igazából.

2014. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki csak barát az barát.Nem valószínű hogy szerelem alakul ki két barát között.Azt meg hogy mitől lesz szerelmes jó kérdés :D én sem tudom igazán megmondani
2014. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem a szerelmet nem lehet megindokolni. nem valamit keres es talal hanem egyszeruen szereti a lanyt ugy ahogy van. az egeszet. minden tulajdonsagaval egyutt. tolem is kerdeztek miert szerettem meg azt akit (pl.: nem is vonzo, nem eleg ferfias, nem eleg jo hozzam akkor mit akarok tole) de nem tudtam megvalaszolni. a szerelemhez nem kellenek okok
2014. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. A hétvégén egy koncerten megismerkedtem egy francia lánnyal, de már másnap éreztem, hogy nem leszek belé szerelmes. Nem tudom megmondani miért van ez. Ez nálam olyan, hogy vagy kialakul, vagy nem. Sajnos eddig pont olyanokkal nem alakult ki, akikkel lehetett is volna valami komolyabb...
2014. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. Mindig olyan srácok érdekelnek, akik le sem szarnak. Pedig őt tudnám szeretni, tök jól kijövünk, csak azt nem tudom, hogy mit akar. Azt mondja jó hogy vagyok neki, de az is jó ha nem vagyok...szerelmes azt hiszem én sem vagyok belé, de néha olyan jeleket küld amikből azt érzem szeret, és mondta is hogy ő nem tudja mit akar. Csak laza kapcsolatot akar, nem vállalna fel mások előtt, csak néha összebújnánk meg csókolóznánk, talán szex és ennyi. Én viszont többre vágyom ennél.
2014. aug. 20. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:

nem reménytelen , én nem jöttem volna össze a volt csajommal ha összejövök azzal akire hajtottam.

Végül nagyon megszerettem a csajt.

És visszatekintve kár az is hogy elhagytam mert nincs sok normális agyú csaj.

2014. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!