Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ameddig ilyen nyomi és "menőtl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ameddig ilyen nyomi és "menőtlen" vagyok addig soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés

18/L

Soha az életben nem volt barátom és senkinek sem tetszettem. Az emberek mindig is bántottak. Az osztálytársaim mindig azt mondták, hogy még élnem sem szabad mert olyan csúnya vagyok és cinkes. Mindig mondják rám, hogy nyominger vagyok. Nagyon nem barátkozik velem senki ezért a többi "kirekesztettel barátkozok. Már kedzem én is nyominak látni magamat, mert műltkor megvédtem egy kövér csajszit mert elégdurván bántották, ütötték. Utána persze engemet is elkezdtek piszkálni, hogy itt a nyomi. A lány osztálytársaim mind utálnak(kivéve 3-an). Azért is cinkes vagyok, mert utálom az Alkonyatot meg Justinkát. Nem alkoholizálok, nem drogozok és nem cigizek. Nem vagyok egy nagyszájú típus, nem szoktam visszaszólni a tanároknak. A többiek már ezést is piszkálnak, hogy milyen idióta vagyok. Szeretek sportolni, rajzolni, énekelni, táncolni, sétálni, a kutyáimmal játszani, órákig sétálni, túrázni. Egy velem egykorú fiúnak sem tetszek, mert nem vagyok egy majomutánzat.

175cm 57kg, hosszú barna haj, zöldes-barnás szem,fehér bőr. Álltalában normálisan öltözködöm. Úgy mind egy velem egykorú NORMÁLIS lányok.


2014. aug. 20. 16:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Nekem szimpi vagy,én barátkoznék veled. Te normális vagy és nem ribizli. 16/l
2014. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szia! Egy képet kérhetek? 18/F
2014. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a gond hogy nem cigizel vagy iszol, hanem itt maga az arc számít, ha az nincs rendben akkor ez elront minden jó tulajdonságot ami felsoroltál. Egy képről tudnánk megítélni igazából, milyen is vagy valójában.

22F

2014. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Megtudom érten sajnos én is hasonló cipőben járok 23f
2014. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Nekem tetszel ez alapján. Ritka az ilyen lány. Én is kérhetek képet, ha nem gond?:) 19f
2014. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
hát nagyon félek, hogy ha küldök képet akkor valaki felismer:( Amúgy azt mondják arcra nagyon helyes vagyok és nem a szüleim mondják.
2014. aug. 20. 16:49
 7/21 anonim ***** válasza:
Ja, egy kép sokat segítene.
2014. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nyugodtan küldj csak képet. Kicsi az esélye hogy felismerjenek Téged.
2014. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ide ne rakjál ki magadról képet, maximum privátban akinek szeretnél küldeni!
2014. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hasonlítunk egymásra. Én is majdnem ugyanilyen vagyok, csak fiú kiadásban.
2014. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!