Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ameddig ilyen nyomi és "menőtl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ameddig ilyen nyomi és "menőtlen" vagyok addig soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés

18/L

Soha az életben nem volt barátom és senkinek sem tetszettem. Az emberek mindig is bántottak. Az osztálytársaim mindig azt mondták, hogy még élnem sem szabad mert olyan csúnya vagyok és cinkes. Mindig mondják rám, hogy nyominger vagyok. Nagyon nem barátkozik velem senki ezért a többi "kirekesztettel barátkozok. Már kedzem én is nyominak látni magamat, mert műltkor megvédtem egy kövér csajszit mert elégdurván bántották, ütötték. Utána persze engemet is elkezdtek piszkálni, hogy itt a nyomi. A lány osztálytársaim mind utálnak(kivéve 3-an). Azért is cinkes vagyok, mert utálom az Alkonyatot meg Justinkát. Nem alkoholizálok, nem drogozok és nem cigizek. Nem vagyok egy nagyszájú típus, nem szoktam visszaszólni a tanároknak. A többiek már ezést is piszkálnak, hogy milyen idióta vagyok. Szeretek sportolni, rajzolni, énekelni, táncolni, sétálni, a kutyáimmal játszani, órákig sétálni, túrázni. Egy velem egykorú fiúnak sem tetszek, mert nem vagyok egy majomutánzat.

175cm 57kg, hosszú barna haj, zöldes-barnás szem,fehér bőr. Álltalában normálisan öltözködöm. Úgy mind egy velem egykorú NORMÁLIS lányok.


2014. aug. 20. 16:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Lesz, csak mivel olyan nagyon jótét lélek vagy, alaposan ki fognak használni. Figyelj erre oda, ne legyél naiv.


A középiskolai hülyéken nem kell csodálkozni egyébként, hiába mondja mindenki, hogy mennyire jó ott, mert már nincs kiközösítés, stb., ez inkább az azutáni képzésekre igaz.


De ennek hamarosan úgy is vége. Ismerkedhetsz más helyeken: miért is kéne neked akármelyik azok közül, akik nem értékelnek? Pl. ha szeretsz táncolni, akkor érdemes ellátogatni egy társastánc tanfolyamra. Nem kötelező vinni párt, így muszáj leszel megismerkedni valakivel.


És biztos nem vagy csúnya, valószínűleg irigykednek rád a többiek, vagy mert nem kaphatnak meg, vagy pedig mert úgy is jól nézel ki, hogy nincs rajtad hat kiló fuksz meg négy tonna smink, és még fel is tudsz öltözni.

2014. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Hanariko ***** válasza:

Semmi baj nincsen veled, ez lenne a normális. Majd pár év múlva meglátod, Te leszel a nyerő. Lehet ez most sovány vigasz, de tényleg így lesz, majd meglátod. Mikor a többi osztálytársad már túl van a "javán", Neked még akkor fog csak jönni az igazi élet. És ez így lenne rendjén, nem kell tinikorban mindenen túlesni, 20-on túl (de még 30-on, 40-en stb.) is van élet. :)

Jah és ne érezd magad nyominak, még ha sokan is mondják ezt. Ez amolyan birka-effektus szerintem, egy valaki elkezdi, és a többiek csatlakoznak, csakhogy ne őt bántsák. Mert mindenkiben van cikizni való.

Ugyanígy mindenkiben van szerethető dolog, benned is. :)

2014. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van. Vagy tényleg csúnya az arcod és azzal nem lehet mit tenni vagy magadra vetíted a negatív dolgokat és mások is ugyanannak látnak mint aminek te hiszed magad.

A körülötted lévő emberek hozzád való viszonya a legjobb tükör arra, hogy valójában te milyennek látod magad.


Ha gondolod küldhetsz képet, ám nem hiszem, hogy az első lehetőség lehet a probléma.

2014. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
kep johet ide is.
2014. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz
2014. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
küldhetsz nekem is. 18F/zala
2014. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
1-es vagyok és nem értem miért pontoztatok le?? Wtf???-.-"
2014. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én felpontoztalak. :)
2014. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
És ha nem a legszebb lány akkor mi van?Akkor már nektek is "nyomi" és kerülnétek a társaságát?Örülnétek ti ilyen barátnônek...persze ti siránkoztok,hogy semmibe vesz titeket minden jó csaj,de ugyanezt csináljátok.Ne aggódj kérdezô,lesz barátod,csak nem egy idióta páwagyerek...
2014. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mindjart megsiratlak..

18/F

2014. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!